Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

XX EDYCJA WAMPIRIADY SGH

XX EDYCJA WAMPIRIADY SGH

reklama
W dniach 7 – 10 grudnia w murach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się Wampiriada SGH, czyli studenckie honorowe krwiodawstwo. Jest to coroczny projekt realizowany przez NZS SGH przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Podczas wydarzenia chętni mogą oddać krew w krwiobusie znajdującym się na uczelnianym parkingu. Dla każdego krwiodawcy przygotowane są upominki ufundowane przez Partnerów projektu. Oprócz tego wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w konkursach związanych z krwiodawstwem. W budynku G będzie czekać nasza ekipa projektowa przy wampiriadowym stoisku, gdzie każdy będzie się mógł dowiedzieć więcej o przeciwwskazaniach przy oddawaniu krwi, a także o samym projekcie.

Głównym celem Wampiriady jest rozpowszechnienie idei krwiodawstwa wśród studentów oraz wszystkich innych mieszkańców Warszawy. Zależy nam też na angażowaniu tych ludzi, którzy nie mogą oddać krwi, ale wspierają przyświecające nam ideę. Chcemy promować dobroczynność i zdrowy tryb życia, zaznaczając fakt, że krew jest bezcennym darem, który praktycznie każdy może ofiarować drugiemu człowiekowi.

Pomysł zorganizowania Wampiriady powstał w 2000 r. w Krakowie, gdzie został po raz pierwszy zrealizowany przez Przemysława Miłonia na Politechnice Krakowskiej. Od tamtej pory akcja stała niebywale popularna. Aktualnie odbywa się cyklicznie - zazwyczaj dwa razy w roku we wszystkich większych ośrodkach akademickich w Polsce.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama