Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Darmowe produkty od znanych marek i bezpłatne gratisy dla klientów - gdzie ich szukać i na czym polegają akcje promocyjne?

Darmowe produkty od znanych marek i bezpłatne gratisy dla klientów - gdzie ich szukać i na czym polegają akcje promocyjne?

reklama
   udostępnij tweetnij wykop

W dzisiejszych czasach darmowe produkty oferowane przez znane i cenione marki nie są dedykowane jedynie wybranym osobom. Niosą one obustronne korzyści. Klient otrzymuje towar za darmo, a dla firmy jest to forma promocji. Nie trzeba więc obawiać się, że taka współpraca posiada haczyki. Jest ona w stu procentach bezpieczna, o ile tylko wybierzemy zweryfikowaną ofertę.

Warto wiedzieć, że bezpłatnie można otrzymać nie tylko próbki, które nie mają zbyt dużej wartości. Nierzadko oferowane są pełnowymiarowe produkty. Warto dowiedzieć się, w jaki sposób szukać najlepszych promocji.

Gratis do zakupu

Gratis za dokonanie zakupu to dość często spotykana promocja. Marka może nam zaoferować np. drobny upominek do zamówienia, czy też promocję typu 1+1 (drugi produkt za darmo). Kombinacji jest wiele. Nierzadko tego typu oferty mają skłonić klienta do złożenia zamówienia, czy też dokonania zakupu na określoną kwotę.

Warto jednak zastanowić się, czy dany produkt będzie nam potrzebny i zostanie wykorzystany. Wiele firm umożliwia samodzielny wybór gratisu spośród dostępnej puli towarów. Dzięki temu możemy wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Produkt za wykonanie zadania

Możemy spotkać się z akcjami promocyjnymi, dzięki którym zgarniemy produkt za wypełnienie konkretnego zadania np. uzupełnienie ankiety internetowej. Zasada jest prosta – musimy spełnić określone warunki, aby zdobyć bezpłatny upominek. Nie zapominajmy, że nie zawsze jest to fizyczny towar. Czasami jest to np. zasilenie konta telefonicznego, dostęp do gry online, czy też filmów premium. Możliwości jest wiele, więc wszystko zależy od tego, co leży w kręgu naszych zainteresowań. Takie okazje jednak szybko się kończą!

Nawet, jeśli nie udało nam się skorzystać z wybranej promocji, to należy zachować czujność. Zazwyczaj takie akcje są organizowane systematycznie. Wystarczy jedynie śledzić oferty. Pomocny może okazać się portal Wydawaj Dobrze, który został stworzony z myślą o łowcach okazji. Dostępna jest nawet kategoria z darmowymi produktami, która stanowi zbiór najświeższych okazji wielu różnorodnych marek.

Warto dodać, że najprostszym do wykonania zadaniem jest zapisanie się do Newslettera. Wystarczy jedynie mieć adres mailowy. Portale rezerwacyjne oferują w zamian np. bon na określoną kwotę, dzięki któremu kolejna podróż stanie się tańsza.

Usługi za darmo 

Usługi oferowane za darmo są dla firm sposobem na przyciągnięcie nowych klientów. Darmowe strzyżenie, hamburger, czy też pobyt w saunie, to wystarczający powód, aby odwiedzić dany obiekt. Pamiętajmy jednak, że często liczba miejsc jest ograniczona. Jeśli więc udało nam się znaleźć taką ofertę, to warto ją zarezerwować. Może okazać się, że szybko stanie się ona niedostępna.

Zestawy testowe

Obecnie produkty do testowania wysyłane są przede wszystkim blogerom, czy też osobom aktywnie działającym w mediach społecznościowych. Jest to rodzaj współpracy, gdyż dany towar wysyłany jest za reklamę. Może być to wpis, post ze zdjęciem, czy też krótki filmik. Nie zawsze wymagana jest pozytywna opinia. Niektóre marki gwarantują pełną swobodę i są przygotowane na krytykę. Wszystko jednak zależy od warunków zawartej umowy.

Czasami zestawy testowe wysyłane są określonej liczbie losowych osób, które wysłały swoje zgłoszenie. W takiej sytuacji nie musimy robić nic więcej. Możemy upolować np. wyprawkę dla kociaka, smoczki dla dziecka, czy też szminkę. Warto także wspomnieć o produktach spożywczych.

reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę