Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Centrum Wyposażenia Wnętrz – 3 powody, żeby odwiedzić

Centrum Wyposażenia Wnętrz – 3 powody, żeby odwiedzić

reklama
   udostępnij tweetnij wykop

Centrum Wyposażenia Wnętrz to miejsce odwiedzane nie tylko przez osoby, które amatorsko zajmują się remontami, ale także przez profesjonalistów.

1. Wszystko w jednym miejscu.

2. Produkty najwyższej jakości.

3. Profesjonalna obsługa.

Remont mieszkania czy wymiana niektórych elementów jego wyposażenia to praca wieloetapowa, która czasami może przeciągać się w nieskończoność. Żeby dodatkowo nie marnować czasu na przykład na bieganie po różnych sklepach w poszukiwaniu konkretnych potrzebnych nam elementów, warto załatwić to komfortowo. Czyli podczas wizyty w Centrum Wyposażenia Wnętrz. Dla jeszcze nieprzekonanych do tego pomysłu, poniżej 3 motywujące powody.

Wszystko w jednym miejscu

Ten powód powinien przekonać najbardziej zabieganych i wiecznie w niedoczasie. A także tych, dla których czas jest cenny i nie lubią go tracić. Właśnie dla takich ludzi istnieje Centrum Wyposażenia Wnętrz. Znajdziemy tam wszystko: od płytek poprzez oświetlenie, a na armaturze kończąc (to tylko skromny wybór). Brzmi prawie jak opis remontowego raju, ale siedziba jest całkiem ziemska: ul. Bartycka 24. Żeby się przekonać na własne oczy o szerokim asortymencie tego centrum (zanim udamy się tam osobiście), wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło: Bartycka armatura, Bartycka płytki albo Bartycka oświetlenie – czyli każdemu według potrzeb. Centrum Wyposażenia Wnętrz to także takie udogodnienia jak paczkomat, bankomat, wpłatomat czy restauracja (gdyby zakupy nas tak wciągnęły, że przepadłby nam ostatni serwowany w domu posiłek).

Produkty najwyższej jakości

Odzew na dwa hasła: Bartycka i Centrum Wyposażenia Wnętrz brzmi od lat tak samo: najwyższa jakość. Oferowane towary to produkty sprawdzonych polskich producentów. Dlatego możemy być pewni, że wszystko jest wykonane z materiałów najwyższej jakości i posiada wymagane certyfikaty. Dzięki temu zakupione rzeczy będą nas cieszyć przez długi czas. A gdy coś pójdzie tak, to zawsze uratuje nas gwarancja – ot taka zaleta kupowania towaru z pewnego źródła.

Profesjonalna obsługa

Personel, który zna się na rzeczy, to prawdziwy skarb dla wszystkich. Ale najcenniejszy dla tych, dla których sprawy wyposażenia domu i działania niektórych sprzętów są tajemnicą. Dla nich (a także dla profesjonalistów, którzy przed zakupem danej rzeczy „chcą się tylko upewnić”) Bartycka 24 jest wymarzonym miejscem, i to na wielu płaszczyznach. Bo oprócz fachowej porady można liczyć także na pomoc w montażu zakupionych urządzeń czy elementów wyposażenia wnętrz.

Jeśli z jakichś powodów nie możesz teraz udać się na Bartycką (a bardzo byś chciał), to z pomocą i ukojeniem ciekawości przychodzi strona https://www.bartycka24.pl/.

reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!