Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Wielka reCRUtacja! Zostań zawodnikiem futbolu amerykańskiego

Wielka reCRUtacja! Zostań zawodnikiem futbolu amerykańskiego

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Drużyna futbolu amerykańskiego Crusaders Warszawa rozpoczyna rekrutację do drużyny na sezon 2016. Spotkania odbędą się 6 i 13 grudnia na Orliku przy ul. Targowej 86 w Warszawie. Rejestracja rozpocznie się o godzinie 14:00, a rekrutacja trwać będzie od 15:00 do 17:00.

Prosimy o wypełnienie formularza dla kandydatów (kliknij tu).

Mecze futbolu amerykańskiego są imponującym widowiskiem, porywającym tłumy kibiców. W futbolu amerykańskim liczy się siła i spryt. Każdy zawodnik - szczupły, w rozmiarze XXXL, mierzący 150cm czy 200cm wzrostu może okazać się kluczowy.

Futbol amerykański jest sportem dla każdego. Najstarszy zawodnik Crusaders Warszawa miał 42 lata, najmłodszy 16lat, najwyższy mierzy 205cm, a najniższy 165cm. Najlżejszy waży 67kg, najcięższy 155kg. Zapraszamy również młodzież do sekcji juniorskiej CruJuniors :)

"Zatem nie ważne, czy jesteś szybki i zwinny lub ciężki i silny - znajdziemy dla ciebie odpowiednie miejsce na boisku. Przyjdź i sprawdź się!"

Rekrutację do drużyny Crusaders przeprowadzi doświadczona i wykwalifikowana kadra, która sprawdzi podstawowe zdolności motoryczne adeptów: szybkość, zwinność, siłę i koordynację ruchową. Przychodząc na spotkanie, nie trzeba znać zasad gry. Należy zabrać ze sobą sportowy strój i obuwie oraz butelkę wody.

Sezon 2014 zakończył się dla Crusaders wielkim sukcesem - drużyna ukończyła sezon zasadniczy z pięcioma zwycięstwami i tylko jedną porażką, a w barażach wywalczyła awans do I ligi futbolu amerykańskiego (PLFA I). Teraz Crusaders chcą poszerzyć swoje szeregi i szukają nowych zawodników.
W sezonie 2015 dzielnie walczyła w pierwszej lidze, z bardziej doświadczonymi drużynami.

Już dziś rozpocznij swoją przygodę z futbolem amerykańskim w oddziałach Crusaders Warszawa!

TERMINY SPOTKAŃ:
6 grudnia (niedziela), od godz. 15:00
13 grudnia (niedziela), od godz. 15:00

ADRES: Orlik Targowa 86, Warszawa
Przystanki: Inżynierska, Ratuszowa, 300 metrów od Stacji Metra Dworzec Wileński.
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę