Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wielka reCRUtacja! Zostań zawodnikiem futbolu amerykańskiego

Wielka reCRUtacja! Zostań zawodnikiem futbolu amerykańskiego

reklama
Drużyna futbolu amerykańskiego Crusaders Warszawa rozpoczyna rekrutację do drużyny na sezon 2016. Spotkania odbędą się 6 i 13 grudnia na Orliku przy ul. Targowej 86 w Warszawie. Rejestracja rozpocznie się o godzinie 14:00, a rekrutacja trwać będzie od 15:00 do 17:00.

Prosimy o wypełnienie formularza dla kandydatów (kliknij tu).

Mecze futbolu amerykańskiego są imponującym widowiskiem, porywającym tłumy kibiców. W futbolu amerykańskim liczy się siła i spryt. Każdy zawodnik - szczupły, w rozmiarze XXXL, mierzący 150cm czy 200cm wzrostu może okazać się kluczowy.

Futbol amerykański jest sportem dla każdego. Najstarszy zawodnik Crusaders Warszawa miał 42 lata, najmłodszy 16lat, najwyższy mierzy 205cm, a najniższy 165cm. Najlżejszy waży 67kg, najcięższy 155kg. Zapraszamy również młodzież do sekcji juniorskiej CruJuniors :)

"Zatem nie ważne, czy jesteś szybki i zwinny lub ciężki i silny - znajdziemy dla ciebie odpowiednie miejsce na boisku. Przyjdź i sprawdź się!"

Rekrutację do drużyny Crusaders przeprowadzi doświadczona i wykwalifikowana kadra, która sprawdzi podstawowe zdolności motoryczne adeptów: szybkość, zwinność, siłę i koordynację ruchową. Przychodząc na spotkanie, nie trzeba znać zasad gry. Należy zabrać ze sobą sportowy strój i obuwie oraz butelkę wody.

Sezon 2014 zakończył się dla Crusaders wielkim sukcesem - drużyna ukończyła sezon zasadniczy z pięcioma zwycięstwami i tylko jedną porażką, a w barażach wywalczyła awans do I ligi futbolu amerykańskiego (PLFA I). Teraz Crusaders chcą poszerzyć swoje szeregi i szukają nowych zawodników.
W sezonie 2015 dzielnie walczyła w pierwszej lidze, z bardziej doświadczonymi drużynami.

Już dziś rozpocznij swoją przygodę z futbolem amerykańskim w oddziałach Crusaders Warszawa!

TERMINY SPOTKAŃ:
6 grudnia (niedziela), od godz. 15:00
13 grudnia (niedziela), od godz. 15:00

ADRES: Orlik Targowa 86, Warszawa
Przystanki: Inżynierska, Ratuszowa, 300 metrów od Stacji Metra Dworzec Wileński.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama