Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Bezpieczny sklep i serwis rowerowy w Warszawie - usługa Bike to Door!

Bezpieczny sklep i serwis rowerowy w Warszawie - usługa Bike to Door!

reklama

Rower wymaga regularnego serwisowania. Jego komponenty stale pracują w sezonie, a zimą często są zapominane i zostawiane w brudzie, kurzu czy bez odpowiedniego przygotowania. Gdy poruszamy się na dwukołowcu jedynie w sezonie, musimy liczyć się z tym, że przed kolejną wiosną naszym pierwszym celem będzie sklep i serwis rowerowy. Warszawa to miejsce, w którym rower jest niezwykle przydatny, dlatego dzisiaj przedstawiamy dwie profesjonalne placówki, w których naprawicie i wyposażycie swój dwukołowiec przed rozpoczynającym się właśnie sezonem rowerowym, który jest jednak inny niż poprzednie z racji pandemii Covid-19. W związku z tym oferujemy również usługi Bike to Door!  #zostańwdomu

profesjonalny sklep i serwis rowerowy warszawa

Najlepszy sklep i serwis rowerowy - Warszawa

Sezon rowerowy zbliża się do nas wielkimi krokami - na mieście spotykamy kolejnych kolarzy, a pogoda robi się coraz bardziej przyjemna i ciepła. Przychodzi czas na to, by wyciągnąć na światło dzienne nasz dwukołowiec i odkurzyć go po kilkumiesięcznej przerwie. Okazuje się, że tu coś skrzypi, tam ociera, a jeszcze w innym miejscu brzęczy. Niektórzy z nas mają tyle samozaparcia, by każdą z rzeczy sprawdzić samodzielnie i właściwie przygotować swój pojazd do wyjazdu. Nie zawsze jednak mamy tyle umiejętności i znajomości tematu, dodatkowo wielu z nas ma ograniczony czas, który może poświęcić na pasje. W takim wypadku pomocny może okazać się profesjonalny sklep i serwis rowerowy. Warszawa to miasto, w którym znajdziesz dwie lokalizacje sklepu BikeSalon, w którym Twój rower zostanie profesjonalnie przygotowany do sezonu, a dodatkowo Ty będziesz mógł wyposażyć go w dodatkowe akcesoria czy siebie w potrzebną odzież.

Gdy po wyjęciu starego jednośladu z piwnicy, garażu czy innego miejsca stwierdzisz, że jego żywot dobiegł końca, to również warto odwiedzić BikeSalon. W nim znajdziesz szeroką gamę nowych jednośladów dla każdego. Oferta składa się wyłącznie z produktów wysokiej klasy, tworzonych przez znanych i cenionych producentów. Wybierając swój nowy jednoślad w takim miejscu masz pewność, że spełni on Twoje oczekiwania i będzie dokładnie taki, jak obiecuje producent.

Przygotuj się do sezonu na rowerze

Jednoślady to obecnie najlepszy środek transportu, zwłaszcza w tak dużych miastach, jak Warszawa. Dzięki nim możemy przemieszczać się między dowolnymi lokalizacjami, w sposób komfortowy i bezpieczny dla nas i środowiska. Na rowerze dbamy o swoją kondycję i dobre samopoczucie, spędzamy czas na świeżym powietrzu i cieszymy się przyjemnymi widokami. Jest to znacznie lepsza alternatywa od komunikacji miejskiej, w której często musimy się przesiadać, jechać w nieprzyjemnej atmosferze i stać w korkach. Ostatnia wada również dotyczy aut, które ciężko zaparkować, często marnuje się przy nich czas i pieniądze. Jeżeli więc jeszcze nie masz swojego jednośladu lub Twój dotychczasowy wymaga przygotowania do sezonu odwiedź BikeSalon - sklep i serwis rowerowy Warszawa Bemowo lub Praga.

Oddając jednoślad w ręce profesjonalistów mamy pewność, że zostanie on przygotowany do sezonu z najwyższą dbałością. Regularne serwisowanie jednośladu to podstawa w jego sprawnym działaniu, dlatego nie należy się obawiać wizyt w serwisie. Zakupu nowego dwukołowca również warto dokonywać w profesjonalnym sklepie rowerowym. Dobry wybór miejsca pozwoli nam oszczędzić wiele nerwów, gdyż znajdziemy w nim wysokiej klasy jednoślady, a także doświadczonych doradców, którzy po usłyszeniu naszych wymagań co do roweru będą doskonale wiedzieli jakie modele nam polecić. 

Zainteresowany serwisem oraz zakupem rowerów? Sprawdź online na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:

Warszawa, ul. Wrocławska 25
Warszawa, ul. Ostrobramska 38b
Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama