Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Podaruj laptop potrzebującym dzieciom w ramach akcji #dobrysąsiad w Auchan Piaseczno

Podaruj laptop potrzebującym dzieciom w ramach akcji #dobrysąsiad w Auchan Piaseczno

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Ruszyła nowa lokalna akcja w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Tym razem sąsiedzi mogą przekazywać laptopy piaseczyńskim uczniom z wielodzietnych rodzin bądź tych o najniższych dochodach. Co ważne, sprzęt może być używany i nie musi być w pełni sprawny. Jego naprawą zajmie się Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, który jest partnerem akcji.

Dostęp do komputera w czasie, gdy zdalna nauka staje się codziennością, jest niezwykle ważny.

– W szczególnie trudnej sytuacji znajdują się rodziny o najniższych dochodach oraz wielodzietne, w których uczniowie bez odpowiednego sprzętu nie mają szansy na udział w lekcjach. Już wkrótce będzie można okazać wsparcie tym dzieciom. Wszystkich, którzy mają w domu nieużywane laptopy, zapraszam do udziału w zbiórce w ramach akcji #dobrysąsiad w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno – mówi Hanna Kułakowska-Michalak, I Zastępca Burmistrza.

Do 10 czerwca w galerii handlowej jest ustawiona specjalna skrzynia, gdzie będzie można przekazać sprzęt. Parametry laptopa czy jego sprawność nie mają znaczenia, ponieważ każdy z nich zostanie dokładnie sprawdzony, a w razie potrzeby skompletowany, wyczyszczony i naprawiony. Partner akcji Urząd Miasta i Gminy Piaseczno zajmie się przywróceniem sprawności komputerom, tak by mogły jeszcze długo służyć dzieciom do nauki w domu.

– Hasło „Dobry sąsiad” ma dla nas szczególne znaczenie. Nasza galeria jest miejscem otwartym dla lokalnych inicjatyw. Jesteśmy sąsiadami. Gdy możemy pomóc, to zawsze chętnie to zrobimy – mówi Dagmara Michalec, marketing manager Centrum Handlowego Auchan Piaseczno.

– Dziękujemy Centrum Handlowemu Auchan Piaseczno za koordynację tej cennej społecznie inicjatywy – podkreśla Hanna Kułakowska-Michalak.
Akcja „Podaruj laptop potrzebującym dzieciom” trwa do 10 czerwca. Nowy bądź używany, a nawet już niedziałający sprzęt można zostawić w specjalnej skrzyni znajdującej się w pasażu galerii w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46.
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę