Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Romantyczna literatura Vi Keeland

Romantyczna literatura Vi Keeland

reklama
1. "Bossman"

Gorący romans z własnym szefem? Dla bohaterek Vi Keeland nie ma rzeczy niemożliwych! Odkryj świat Chase’a Parkera, zniewalająco przystojnego, pewnego siebie biznesmena, który nie cofnie się przed niczym gdy tylko dostrzeże swój upragniony cel. Pełna akcji i emocji opowieść o rosnącej namiętności. Jak potoczy się płomienny romans w Nowym Jorku?

2. "Show"

Tym razem przenosimy się do samego centrum reality show, w którym bierze udział główna bohaterka książki. Wydające się z początku łatwe do kontrolowania zasady programu z czasem przeradzają się w prawdziwa pokusę do złamania dla Kate, która niespodziewanie pada ofiarą zniewalającego uczucia. Czy dziewczyna dotrwa do końca programu bez zerwania kontraktu?

3. "Egomaniac"

Ekscentryczna terapeutka małżeńska pada ofiarą oszustwa ze strony najemcy swojego biura. Jednak w wyniku powikłania kobieta spotyka niezwykle pociągającego prawnika, prawowitego właściciela pomieszczenia. Para jest skazana na pracę blisko siebie przez jakiś czas, a namiętność między nimi tworzy się z każdym dniem coraz bardziej poprzez gierki słowne i niewinne z pozoru, wzajemne dogryzanie.

4. "Tylko twój"

Wspaniały plan miodowego miesiąca Sydney i jej narzeczonego spalił na panewce, gdy dziewczyna postanawia zerwać zaręczyny 2 miesiące przed ślubem. Jednak mimo wszystko postanawia odbyć podróż wraz z najlepszą przyjaciółką. Poznany na miejscu Jack pozwala Sydney skutecznie zapomnieć o dręczących ją wyrzutach sumienia, poprzez kilka niezobowiązujących nocy. Jednak intrygujący nieznajomy pozostanie w jej głowie na znacznie dłużej...

5. "Rytm. Na scenie"

Rytm. Na scenie. okładka

Gorący flirt z seksownym rockmanem? A może z dwoma na raz? Lucky, która dotychczas umawiała się z prawdziwym idolem - Dylanem, pewnego dnia odczuwa płomień namiętności między nią i ... innym muzykiem. Dziewczyna jest rozdarta pomiędzy dwoma, pociągającymi ją mężczyznami i stąpa po grząskim gruncie, gdy znajduje się z nimi na raz przez dłuższy czas w trasie koncertowej.. Kto ostatecznie przyspieszy bicie jej serca?
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama