Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Ponowne otwarcie Muzeum Powstania Warszawskiego

Ponowne otwarcie Muzeum Powstania Warszawskiego

reklama
Jak czytamy na stronie Muzeum Powstania Warszawskiego 3 czerwca Muzeum zostanie otwarte na nowo!

Zmienią się godziny otwarcia, trasa i warunki zwiedzania. Goście, którzy odwiedzą Muzeum, będą mogli skorzystać z nowej ścieżki audio lub zwiedzić ekspozycję z przewodnikiem, przestrzegając zasad bezpieczeństwa.

Muzeum przygotowało nową ścieżkę audio, z której można będzie korzystać na swoim telefonie komórkowym. Do dyspozycji gości będą specjalne karty z kodem QR, dostępne w kasie biletowej. Zeskanowanie kodu QR własnym telefonem przeniesie nas do strony Muzeum, na której znajdować się będzie dźwiękowy przewodnik po Muzeum. Dalej, podążając za głosem lektora, przejdziemy trasą, która prowadzi przez ekspozycję muzealną oraz Park Wolności. Zachęcamy do zabrania ze sobą słuchawek.
Ze względu na bezpieczeństwo gości niektóre elementy ekspozycji zostały tymczasowo wyłączone ze zwiedzania, by zminimalizować miejsca „dotykowe”, takie jak szufladki z biogramami czy zdjęcia w fotoplastikonach. Z tymi fragmentami ekspozycji będzie można zapoznać się poprzez w stronę Muzeum.
Po Muzeum Powstania Warszawskiego oprowadzą gości głosy Andrzeja Ferenca i Agnieszki Kunikowskiej. Współproducentem projektu jest Teatr Polskiego Radia.

W związku z koniecznością zachowania dystansu między osobami zwiedzanie z przewodnikiem będzie możliwe wyłącznie rodzinnie lub indywidualnie. Przewodnika nie będziemy zamawiać przez system online, tylko na miejscu, w Muzeum.

Podczas zwiedzania należy obowiązkowo zakrywać nos i usta, nosić rękawiczki ochronne, a także utrzymywać dystans społeczny.

NOWE GODZINY OTWARCIA
Poniedziałki: godz. 10.00–18.00
Wtorki: nieczynne
Środy: godz. 10.00–18.00
Czwartki: godz. 10.00–18.00
Piątki: godz. 10.00–18.00
Soboty i niedziele: godz. 10.00–18.00

Ceny biletów bez zmian.
Poniedziałki – wstęp bezpłatny (wejściówki należy pobrać w kasie biletowej Muzeum przed rozpoczęciem zwiedzania).
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama