Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Klasyczne Buty - nowu punkt na mapie Warszawy

Klasyczne Buty - nowu punkt na mapie Warszawy

reklama

Sklep internetowy Klasyczne Buty powstał jako efekt ogromnej pasji i miłości do obuwia. Właściciel sklepu wie o nich bardzo wiele i chcąc podzielić się tą wiedzą - stworzył internetową markę, którą pokochały tysiące Polaków. Za namową swoich wiernych klientów, sklep otworzył pierwszy salon stacjonarny w Gdańsku. Obecnie, w jego ślady pojawił się drugi sklep - tym razem w stolicy.

Profesjonalizm w każdym calu

Obywa sklepy stacjonarne Klasycznych Butów cechuje duża fachowość zatrudnionych tam osób. Dzięki pasji i wiedzy, pracownicy mogą idealnie doradzić w doborze nowego obuwia. Co wymaga podkreślenia, dobre buty to nie tylko świetny wygląd, ale również duża wygoda. Każda stopa potrzebuje czegoś innego, a duże doświadczenie zdobyte podczas pracy w branży pozwala pracownikom pomóc klientowi wybrać najlepszy dla niego model.

Zainteresowanie ze strony kupujących przerosło najśmielsze oczekiwania. Szybko okazało się, że klienci zjeżdżają się z najdalszych nawet zakątków Polski, aby zakupić świetnej jakości obuwie, które - odpowiednio pielęgnowane - posłuży przez lata.

obraz

Lokalizacja, która poruszy serca

Ze względu na ogromny sukces pierwszego salonu, a także częste namowy klientów, założyciel sklepu zdecydował się na otwarcie drugiego punktu. Aby sprostać oczekiwaniom, po wnikliwej analizie rynku - wybór padł na Warszawę. Jednakże sama decyzja dotycząca miasta, w którym otworzony zostanie drugi shoehouse była jedynie początkiem całej drogi w stronę powstania sklepu.

Prawdziwym problemem było znalezienie odpowiedniej lokalizacji. Popularne centra handlowe nie oddają ducha Klasycznych Butów, dlatego należało poszukać czegoś zgoła innego. Po zapoznaniu się z ofertą szeregu punktów i rozważeniu wielu opcji, ostateczny wybór padł na Elektrownię Powiśle. To przepiękne miejsce zostało zrewitalizowane i obecnie znajdują się w nim salony renomowanych marek. Wygląd i charakter całości idealnie pasuje również do koncepcji, jaką prezentują Klasyczne Buty, dlatego podjęto decyzję, że to właśnie tam powstanie drugi sklep.

Przestrzeń całej Elektrowni zachęca do dokonywania zakupów i przenosi klientów w niepowtarzalne czasy, sprawiając wrażenie, że na chwilę przenosimy się do okresu dwudziestolecia międzywojennego - dodaje Tymon Nowak, właściciel bloga o modzie męskiej - Studencka Elegancja.

obraz

Dlaczego warto przyjść do sklepu?

Klasyczne Buty to nie tylko salon obuwniczy. To miejsce, gdzie miłość i pasja do dobrej jakości butów są przekuwane w wiedzę, która służy ludziom. Zarówno w warszawskim, jak i gdańskim punkcie stacjonarnym zatrudniona jest obsługa, która podziela pasję właściciela do świetnych wyrobów obuwniczych.

Wspólnym dążeniem jest, aby każdy z klientów wychodził ze sklepu zadowolony po zakupie odpowiadającego mu obuwia. Mając świadomość, że wybór ten jest niezwykle wygodny nie tylko z punktu widzenia estetyki, ale również (a może przede wszystkim) komfortu - pracownicy poświęcają wiele czasu na pomoc w dobraniu najlepszego modelu butów.

Najlepsze obuwie w niewygórowanych cenach

W stacjonarnych sklepach Klasycznych Butów, podobnie zresztą jak w wersji online, sprzedawane są wyłącznie najwyższej jakości buty. Celem założyciela firmy jest jednak zapewnienie dostępu do doskonałego obuwia dla szerszego grona odbiorców, dlatego też dokłada wszelkich starań, aby jakość szła w parze z dobrą ceną. W ofercie salonów znajdują się również inne elementy odzieży, jak koszule czy marynarki, rozmaite dodatki oraz akcesoria obuwnicze.

W sklepach można znaleźć buty takich manufaktur jak Barker, Borgioli, Berwick czy Carlos Santos. Wykonane z najwyższą precyzją, z doskonałej jakości materiałów posłużą przez długie lata, wzbudzając zachwyt otoczenia swym wyglądem i wywołując uwielbienie u właściciela za komfort.

Doradztwo najwyższej jakości

Chcąc zapewnić profesjonalne usługi wszystkim klientom, załoga sklepów składa się wyłącznie z osób o dużej wiedzy w zakresie obuwnictwa. Jako że tylko pasja w połączeniu z uwielbieniem do pracy z ludźmi może przynieść oczekiwane efekty, właśnie tacy pracownicy znajdują się w obydwu punktach. Mając świadomość, jak duże znaczenie ma dobór wygodnego obuwia, poświęcają oni mnóstwo czasu na odpowiednie dopasowanie modelu do danego klienta.

Pośpiech w tym zakresie nie jest wskazany: złe buty są nie tylko niewygodne, ale też mogą nieść za sobą poważne konsekwencje zdrowotne. Dlatego też wybierając się do jednego ze sklepów warto zarezerwować sobie odpowiednią ilość czasu, która pozwoli - w razie potrzeby - przymierzyć nawet wszystkie dostępne w sklepie modele obuwia. Zadowolenie klienta i jego powrót po kolejny pary butów jest źródłem najwyższej satysfakcji.

Szeroka wiedza, jaką posiadają pracownicy, pozwala na udzielanie obszernych odpowiedzi na zadane pytania. Obsługa dokłada wszelkich starań, aby możliwie najdokładniej rozwiać wszelkie wątpliwości - dlatego warto zadawać pytania, choćby wydawały się trywialne.

Moda oraz wygoda w niskiej cenie

Wśród pracowników sklepu znajduje się wielu pasjonatów mody, którzy pomogą także dopasować do siebie buty z innymi elementami garderoby. Dzięki temu, z salonu można wyjść nawet w pełnym stroju. Niezależnie od tego, czy klient potrzebuje stylizacji biznesowej, oficjalnej czy może casualowej - wszystkie te opcje można znaleźć w shouhouse Klasycznych Butów.

Znajdujące się w ofercie stacjonarnych salonów produkty charakteryzuje najwyższa jakość w możliwie najniższej cenie. To sprawiło, że do pierwszego punktu w Gdańsku klienci przyjeżdżali nawet z oddalonych o wiele kilometrów miast, aby uzyskać fachową poradę i zakupić świetnej jakości buty.

obraz

Nie tylko buty i odzież

Oprócz działalności handlowej, punkty świadczą również szeroki zakres usług związanych z pielęgnacją oraz naprawą obuwia. Dzięki temu możliwe jest zachowanie dawno niedostępnej, ukochanej pary butów nawet gdy w wyniku intensywnego użytkowania ulegną one uszkodzeniu.

W sklepie można również uzyskać obszerną informację o tym, w jaki sposób pielęgnować buty. W ofercie salonów znajdują się produkty stworzone właśnie z myślą o dbaniu o obuwie, a obsługa każdorazowo przekazuje szczegółowe instrukcje o tym, w jaki sposób zapewnić butom jak najdłuższą żywotność. Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie: https://klasycznebuty.pl/pl/c/Pielegnacja/14

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama