Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Harmonia życiowa - nabór do międzypokoleniowego projektu Art Generacje

Harmonia życiowa - nabór do międzypokoleniowego projektu Art Generacje

reklama
Fundacja Edukacji i Kultury Drama Way zaprasza wszystkich, którym bliski jest temat szeroko pojętej HARMONII do zgłaszania się do VI edycji międzypokoleniowego projektu ART GENERACJE!

ART GENERACJE to międzypokoleniowy projekt edukacji kulturalnej, którego celem jest stworzenie przestrzeni wspólnej pracy warsztatowej młodszych i starszych.

Tematem przewodnim VI edycji jest HARMONIA ŻYCIOWA, rozumiana jako odpowiedzialność za siebie i otoczenie (w tym środowisko naturalne), równowaga, wartości, zaufanie, wiara we własne możliwości, nastawienie do siebie i świata.

Cały projekt prowadzony będzie metodami z obszaru Teatru Zaangażowanego Społecznie. Uczestnicy, podczas cotygodniowych spotkań będą dzielić się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami oraz uczestniczyć będą w różnych kreatywnych ćwiczeniach teatralnych. Na kanwie warsztatowych opowieści zostanie stworzony spektakl, będący podsumowaniem i jednocześnie finałem całego projektu. Wśród uczestników i uczestniczek po raz czwarty z rzędu znajdzie się młodzież z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii nr 1 w Łomiankach, Partnera projektu.

W dotychczasowych pięciu edycjach projektu udział wzięło ponad 290 osób a wydarzenia artystyczne, które powstały podczas Art Generacji zobaczyło ponad 1500 widzów.

Daty spotkań warsztatowych: rozpoczęcie warsztatów przewidujemy na październik 2020, zaś spektakl finałowy na grudzień 2020. Dokładne daty i miejsce warsztatów podamy wkrótce.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na SPOTKANIA ORGANIZACYJNE, które odbędą się:
- 29 czerwca o godz. 19:00,
- 6 lipca o godz.19:00.
Jedno spotkanie odbędzie się on-line, drugie zaś w naszej siedzibie na ulicy Chocimskiej 12/4 w Warszawie.

Nie wymagamy doświadczenia aktorskiego lub innych talentów artystycznych. Ważna jest dla nas otwarta głowa i chęć wymiany międzypokoleniowych doświadczeń.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY.

W celu zgłoszenia się do projektu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia, który dostępny jest tutaj. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem drogą mailową.

Strona projektu: link

Wszystkie pytania prosimy kierować mailowo na adres: artgeneracje@dramaway.pl

Projekt współfinansowany przez miasto stołeczne Warszawa.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama