Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Kino plenerowe w Łazienkach Królewskich i w Zamku Królewskim

Kino plenerowe w Łazienkach Królewskich i w Zamku Królewskim

reklama
Przybywa darmowych pokazów plenerowych w sezonie 2020! 😃

Wakacyjne kino plenerowe w Łazienkach Królewskich

Przez okres wakacyjny, na terenie Łazienek Królewskich, na mieszkańców Warszawy czeka wiele ciekawych projekcji filmowych. Wszystko to całkowicie za darmo.
Cykl, na który zaprasza Fundacja Rozwoju Kinematografii oraz Muzeum Łazienki Królewskie składa się z ośmiu filmów. Wszystkie projekcje, w ramach projektu, odbywają się w lipcowe i sierpniowe wtorki (07.07 – 25.08.2020, godz.21:00) w strefie leżakowania przy Trou Madame.
To już kolejna odsłona popularnego cyklu prezentującego głośne produkcje amerykańskiego i europejskiego kina. Serię kulturalnych spotkań otworzy projekcja dokumentu przedstawiającego historię życia jednego z największych artystów współczesnego świata – Luciano Pavarottiego.

Repertuar i terminy pokazów w Łazienkach: tutaj :)

Kino letnie w Zamku Królewskim

W repertuarze kina letniego znalazły się popularne tytuły filmowe z ostatnich lat. Projekcja kina kostiumowego, biografia Margaret Thatcher czy nominowana do Oscarów “Tajemnica Filomeny”, to jedynie niektóre z licznych produkcji, doskonale wpisujących się w letni, wakacyjny klimat. Projekcja filmów będzie się odbywać w każdą środę, od 8 lipca do 26 sierpnia, na dziedzińcu Pałacu pod Blachą.
W dniach od 8 lipca do 26 sierpnia 2020 roku odbędzie się wydarzenie kulturalne o charakterze filmowym pod tytułem „Letnie Kino w Zamku Królewskim”. W ramach projekcji filmowej zostaną wyświetlone jedne z lepszych produkcji, które powstały w ostatnim okresie. “Filmy, które zostaną zaprezentowane podczas wydarzenia są różnorodne tematycznie i gatunkowo w związku z czym jesteśmy pewni, że repertuar przypadnie do gustu mieszkańcom Warszawy i każdy będzie mógł coś znaleźć dla siebie” - mówi Marcin Dumieński z Fundacji Rozwoju Kinematografii.

Repertuar i terminy pokazów w Zamku: tutaj :)


Wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny!


Fundacja Rozwoju Kinematografii powstała w 2014 roku. Organizacja prowadzi działalność kulturalną w zakresie wspierania, rozwoju i promocji kinematografii i przemysłu filmowego na terenie całej Europy. Za sprawą współpracy z wieloma instytucjami kultury, urzędami, placówkami edukacyjnymi i partnerskimi organizacjami pozarządowymi Fundacja zrealizowała ponad 1000 wydarzeń filmowych na terenie Polski, docierając do ponad 3 000 000 odbiorców. Fundacja wspomaga rozwój różnych dziedzin sztuki filmowej, aktywną realizację kampanii na rzecz legalnego korzystania z zasobów audiowizualnych, a także pomaga w rozwoju twórców filmowych. W swoich projektach edukacyjnych łączy miłość do kina i chęć przekazania wiedzy, na temat wykorzystania filmu w różnych obszarach życia.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama