Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Klaun w wielkim mieście

Klaun w wielkim mieście

reklama
Letnie warsztaty klaunady na Pradze Północ

Jednym z groźniejszych efektów pandemii jest wypalenie zawodowe, utrata apetytu, humoru, bezsenność i depresja. Cierpią na nią rodzice, nauczyciele, bezrobotni aktorzy, ale także dzieci, znudzone siedzeniem przed ekranem. Naukowcy z Instytutu Badania Humorów Społecznych odkryli szczepionkę na spadek nastroju – to KLAUN. Wg zarazkologa prof. Brudzyńskiego „kontakt z klaunem sprzyja podwyższeniu odporności psychicznej, rozwija półkule mózgowe i rozbudza klauna wewnętrznego, który wspomaga kreatywność w kontakcie z dzieckiem, szefem, mężem, żoną, czy – samym sobą.”

Szczepionka antydepresyjna będzie testowana tego lata na Pradze Północ w dawnym ZOO MARKECIE podczas warsztatów cyrkowych, które poprowadzi rodzinna firma klauniarska United Clowns. Eksperci prognozują, że po bankructwie Cirque de Soleil to właśnie United Clowns stanie się liderem rynku rozrywki, obsługując nie tylko wesela, pogrzeby, komunie, porody, urodziny i wieczory panieńskie, ale także – święta miejskie, parady i marsze. Eksperci prognozują, że klaun to zawód przyszłości i coraz więcej aktorów, developerów, dyrektorów instytucji, biznesmenów i zwykłych obywateli zatrudni się w United Clowns, a jesienią może dojść wręcz do INWAZJI KLAUNÓW na miasto.

Szukasz inspiracji? Chcesz odmrozić wyobraźnię? Nauczyć się żonglować i poznać fajne osoby, równie zagubione jak ty i razem z nimi stać się częścią NOWEGO ŚWIĘTA MIEJSKIEGO – INWAZJI KLAUNÓW? Zapraszamy na MIĘDZYPOKOLENIOWE WARSZTATY CYRKOWE.

W programie warsztaty:

- cyrkowe - naucz się żonglować i żongluj z nami podczas finału INWAZJI KLAUNÓW

- scenograficzne - stwórz maskę - totem inspirowany tradycją praskich rzemieślników, dołóż swoją cegiełkę do scenografii święta miejskiego INWAZJI KLAUNÓW

- klaunada - wejdź do świata, gdzie panują przyjemność, odkrywanie i figlarność. Twój clown to część ciebie: ta najbardziej zaciekawiona, spontaniczna i autentyczna. Odkryj swojego klauna i włącz się jako odtwórca/odtwórczyni konkretnych ról w programie artystycznym podczas INWAZJI KLAUNÓW

Można wziąć udział w dowolnej liczbie warsztatów.

Uwaga! Udział bezpłatny, ograniczona liczba miejsc, obowiązują zapisy.

Z uwagi na pandemię COVID - 19 warsztaty będą się odbywać na świeżym powietrzu (Aleja Solidarności 55 oraz Plac Konesera), prosimy o zachowywanie dystansu i zakrywanie ust oraz nosa. Zapewniamy płyny dezynfekujące.

Szczegóły każdego wydarzenia znajdziesz w kalendarzu na waw4free. :)

Organizator: Fundacja Zakochana Warszawa
Partnerzy: Dom Kultury Praga, Centrum Praskie Koneser
Patroni medialni: waw4free, warszawa.ngo.pl, Radio Dla Ciebie, Radio KAMPUS, Gazeta Mieszkaniec, kuglarstwo.pl
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama