Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

POLSAILING - Ogólnopolski Program Bezpłatnej Edukacji Żeglarskiej

POLSAILING - Ogólnopolski Program Bezpłatnej Edukacji Żeglarskiej

reklama
POLSAILING - Ogólnopolski Program Edukacji Żeglarskiej, organizowany przez Polski Związek Żeglarski we współpracy z Ministerstwem Sportu, ma na celu wprowadzenie dzieci i rodziców do żeglarskiego świata.

Program Edukacji Żeglarskiej - Edukacja OptimistZajęcia skierowane są do dzieci w wieku 7-10 lat (roczniki 2010-2013). Rekrutacja odbywa się w następujący sposób sposób: Uczestnicy (100 osób w regionie) pochodzi z naboru otwartego, polegającego na bezpośrednim zgłoszeniu zainteresowanych poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej programu oraz weryfikacji zgłoszenia przez Koordynatora regionalnego, któremu należy dostarczyć oryginał dokumentów rejestracyjnych dziecka. Koordynator regionalny inicjuje kontakt, celem weryfikacji zgłoszenia.
więcej o programie

Miejsce zajęć w Warszawie:
park Skaryszewski - Jeziorko Kamionkowskie
KS Drukarz ul. Zieleniecka 2

Harmonogram szkolenia: link

Program Edukacji Żeglarskiej - Edukacja WindsurfingZajęcia skierowane są do dzieci w wieku 9-12 lat (roczniki 2008-2011) Rekrutacja odbywa się w następujący sposób: Uczestnicy (100 osób w regionie) pochodzi z naboru otwartego, polegającego na bezpośrednim zgłoszeniu zainteresowanych poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej programu oraz weryfikacji zgłoszenia przez Koordynatora regionalnego, któremu należy dostarczyć oryginał dokumentów rejestracyjnych dziecka. Koordynator regionalny inicjuje kontakt, celem weryfikacji zgłoszenia.
więcej o programie

Miejsce zajęć w Warszawie:
park Skaryszewski - Jeziorko Kamionkowskie
KS Drukarz ul. Zieleniecka 2

Harmonogram szkolenia: link

Rejestracja na POLSAILINGAby dokonać zgłoszenia podopiecznego do programu „PolSailing”, należy najpierw zapoznać się regulaminem, a następnie po przeczytaniu jego zapisów oraz weryfikacji kryteriów uczestnictwa, należy przystąpić do procedury rejestracyjnej. W razie szczegółowych pytań zapraszamy do kontaktu z regionalnym koordynatorem programu.

Regulamin i formularz zapisów znajdziesz na stronie programu: link
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama