Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Gra miejska "Ahoj Wisło!"

Gra miejska "Ahoj Wisło!"

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Czy wiecie, że nadwiślańskie okolice skrywają mnóstwo zagadek, ukrytych miejsc i tajemniczych zakamarków? Chcecie je odnaleźć? Weźcie udział w naszej rodzinnej grze miejskiej „Czytaj miasto”, a dowiecie się, jakie sekrety skrywają okolice Wisły.

Gra polega na odnalezieniu ukrytych punktów i wykonaniu określonych zadań. W ich poszukiwaniu pomaga Karta Gry z mapą i wskazówkami o ukrytych zadaniach. W grę możecie zagrać o dowolnej porze, w wybranym przez Was czasie. Naklejki z kodami są tak umieszczone, że dostęp do nich jest nieograniczony bez względu na dzień tygodnia czy porę dnia.

Podczas zabawy poznacie nadwiślańskie okolice z mniej oczywistej strony — odkryjecie to, na co zwykle nie zwraca się uwagi. Zobaczycie, że miasto można poznawać nie tylko patrząc przed siebie, ale też na boki, w górę i pod nogi. Podczas gry będziecie szukać haseł i obrazków na budynkach, znajdować napisy wybite w chodnikach i szukać słów, które ukryły się na nadwiślańskich pomnikach.

Gra skierowana jest do rodzin z dziećmi, ale zapraszamy do niej wszystkich — dużych i małych, warszawiaków i przyjezdnych, tych, którzy lubią zagadki, tajemnicze wskazówki i przede wszystkim dobrą zabawę. Gra będzie aktywna do 31 października 2020.

Kartę Gry można pobrać bezpłatnie na stronie www projektu: www.ahojwislo.pl/gra-miejska

Wydrukowana Karta Gry dostępna jest również w wybranych urzędach dzielnic, punktach informacyjnych, a także w wielu miejscach usytuowanych nad Wisłą. Aktualna lista miejsc, w których można odebrać kartę, znajduje się na stronie www projektu.

Co możecie wygrać?

W naszej grze liczy się dobra zabawa i wspólnie spędzony czas, ale pomyśleliśmy też o nagrodach. 🙂 Każdy, kto przejdzie całą trasę i pozna tajemnicze hasło, otrzyma dostęp do kreatywnych kart zadań. Te zespoły, które najszybciej wykonają zadania otrzymają piękne książki.

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę