Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Grupa wsparcia i rozwoju dla mam małych dzieci na Bielanach

Grupa wsparcia i rozwoju dla mam małych dzieci na Bielanach

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Grupa wsparciowo-rozwojowa dla mam małych dzieci (do 9 miesiąca życia) pt. "Macierzyństwo to zmiana! – wspieramy się w kobiecym gronie".

Jeśli niedawno zostałaś mamą, zapewne doświadczasz wielu zmian w swoim życiu. Prawdopodobnie na wiele z nich przygotowywałaś się od jakiegoś czasu, ale niektóre są kompletnym zaskoczeniem. Mimo wielkiego szczęścia, euforii i miłości, możesz przeżywać także niepokój, lęk, zmęczenie i wyczerpanie. Opieka nad dzieckiem, pełna dyspozycyjność, wstawanie w nocy i wiele innych czynności związanych z macierzyństwem, budują waszą więź, a jednocześnie wymagają ogromnego wysiłku, energii i zaangażowania. Mamy w pierwszym roku macierzyństwa mówią często o poczuciu osamotnienia. Być może i Ty masz czasem dość i czujesz się sama ze swoimi wątpliwościami i emocjami. Jeśli chciałabyś porozmawiać z kobietami, które są w tym samym momencie i podobnie jak Ty zostały mamami, to serdecznie zapraszamy Cię na grupę wsparciowo-rozwojową dla mam małych dzieci (od 1 m. życia do 9 miesiąca życia).

Spotkajmy się i wspierajmy w rodzicielskim gronie.
W spotkaniach możesz uczestniczyć wraz z dzieckiem (od 1 miesiąca życia do 9 miesiąca życia).

Podczas spotkań będziemy wymieniały się doświadczeniami, wspierały, rozmawiały, przyglądały się zmianie i nowej sytuacji macierzyństwa. Będziemy rozmawiały o tym co dla nas łatwe i trudne.
Grupa wsparciowo-rozwojowa polega na wzajemnym słuchaniu, wymianie, dzieleniu się własnym doświadczeniem i rozmowach. Podczas spotkań nie przekazujemy wiedzy szkoleniowej o rodzicielstwie, więc jest to inna forma niż wykład, bądź warsztat.

Grupę prowadzi:
Anna Olczyk Grabowska & Anna Tomaszewska-Cichowlas

Anna Olczyk-Grabowska- trenerka Family-lab Polska, trenerka umiejętności psychospołecznych, animatorka kultury, mama dwójki dzieci. Od kilku lat wspiera rodziców z warszawskich Bielan, prowadząc warsztaty kompetencji rodzicielskich, grupy rozwojowe, konsultacje psychologiczne, warsztaty twórcze.

Anna Tomaszewska – Cichowlas - trenerka komunikacji opartej na empatii, mediatorka pracująca w oparciu o metodę Porozumienia Bez Przemocy (NVC) i Systemu Wewnętrznej Rodziny (Internal Family System), architektka. Prowadzi warsztaty z rodzicami, nauczycielami i dziećmi oraz sesje indywidualne z osobami potrzebującymi wsparcia.
Jest żoną i mamą dwóch córek, które bezustannie są dla niej źródłem inspiracji .

Godziny spotkań:
środy, godz. 10.00-12.00

Terminy 8 spotkań /środa/:
9.09 / 16.09 / 23.09/ 30.09 /
7.10 / 14.10 / 21.10 / 28.10

*Liczba miejsc ograniczona: max. 10 osób
Zgłoszenia przyjmujemy pod mailem: [email protected]
W zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie: imię i nazwisko, wiek dziecka, dzielnica, kilka słów o sobie (3-4 zdania) oraz motywacji do wzięcia udziału w grupie wsparcia i rozwoju.
* Zgłoszenia zbieramy do 30 sierpnia.
* Spotkania są nieodpłatne.

Więcej informacji na: www.pracowniarodziny.pl
[email protected]

Spotkania organizowane przez Dzielnicę Bielany m.st. Warszawa
Realizacja: Fundacja Przystanek Twórczość
Projekt: PRACOWNIA RODZINY

źródło informacji
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!