Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Muzyka Wnet - koncert Leepeck

Muzyka Wnet - koncert Leepeck

reklama
Od czerwca 2020 Radio WNET zaprasza słuchaczy do śledzenia nowego radiowo-internetowego projektu Muzyka Wnet - nowe projekty, debiuty, młodzi artyści.

Obejmuje on cotygodniowe audycje oraz koncerty – transmitowane na żywo w radiu oraz streamowane na radiowym kanale YouTube >> link

Audycje mają na celu prezentację zasobów i stanu niezależnego polskiego rynku muzycznego, przedstawienie mechanizmów działań i funkcjonowania wytwórni, oraz prezentacji organizacji zrzeszających muzyków.

W audycjach, prócz twórców i wykonawców niezależnych, uczestniczą specjaliści rynku muzycznego i wszelkich dziedzin związanych z jego funkcjonowaniem. Audycje realizowane są w formie wywiadów, rozmów lub paneli dyskusyjnych z udziałem ekspertów muzycznych, krytyków muzycznych, dziennikarzy radiowych i telewizyjnych zajmujących się tematyką muzyczną, organizatorów koncertów i festiwali, kompozytorów, twórców piosenek.

W ramach audycji również odbywają się również koncerty. Prezentują one nowe projekty muzyczne, debiutantów i wykonujących różne gatunki muzyczne.

Audycje i koncerty cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród słuchaczy na UKF oraz wśród widzów na radiowym kanale YouTube.

Zachęcamy do obejrzenia koncertów realizowanych w ramach projektu Muzyka Wnet.

Całość projektu realizowana jest ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu ,,Kultura w sieci”.

-----

Jednym z artystów, który wystąpił w ramach projektu jest Leepeck.

Leepeck (Piotr Lipka) warszawski muzyk, kompozytor i autor tekstów. Laureat Super Jedynki na Festiwalu w Opolu w 2007 roku, otwierał koncerty m.in. takich gwiazd jak Green Day, T.Love oraz występował na festiwalach Woodstock, Spring Break i na wielu innych polskich i zagranicznych scenach. 28 kwietnia 2017 roku miała miejsce premiera solowego albumu Leepecka pod tytułem „BORDERLINE". Obecnie Leepeck kończy pracę nad drugim albumem z polskimi tekstami. Producentem płyty jest wyśmienity Jurek Zagórski (Natalia Przybysz, Muniek Staszczyk). Premiera albumu zaplanowana jest na listopad 2020.

Zachęcamy do obejrzenia koncertu: tutaj.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama