Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Muzyka Wnet - koncert Positive Reggae Rockers

Muzyka Wnet - koncert Positive Reggae Rockers

reklama
Od czerwca 2020 Radio WNET zaprasza słuchaczy do śledzenia nowego radiowo-internetowego projektu Muzyka Wnet - nowe projekty, debiuty, młodzi artyści.

Obejmuje on cotygodniowe audycje oraz koncerty – transmitowane na żywo w radiu oraz streamowane na radiowym kanale YouTube >> link

Audycje mają na celu prezentację zasobów i stanu niezależnego polskiego rynku muzycznego, przedstawienie mechanizmów działań i funkcjonowania wytwórni, oraz prezentacji organizacji zrzeszających muzyków.

W audycjach, prócz twórców i wykonawców niezależnych, uczestniczą specjaliści rynku muzycznego i wszelkich dziedzin związanych z jego funkcjonowaniem. Audycje realizowane są w formie wywiadów, rozmów lub paneli dyskusyjnych z udziałem ekspertów muzycznych, krytyków muzycznych, dziennikarzy radiowych i telewizyjnych zajmujących się tematyką muzyczną, organizatorów koncertów i festiwali, kompozytorów, twórców piosenek.

W ramach audycji również odbywają się również koncerty. Prezentują one nowe projekty muzyczne, debiutantów i wykonujących różne gatunki muzyczne.

Audycje i koncerty cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród słuchaczy na UKF oraz wśród widzów na radiowym kanale YouTube.

Zachęcamy do obejrzenia koncertów realizowanych w ramach projektu Muzyka Wnet.

Całość projektu realizowana jest ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu ,,Kultura w sieci”.

-----

W ramach projektu wystąpiła między innymi formacja Positive Reggae Rockers.

Jest to projekt wokalno-instrumentalny z pogranicza reggae, ska i rocksteady, którego szeroka różnorodność stylistyczna sięga do jazzu, bluesa czy nawet rocka. Przy mikrofonie FiFo Samaritan - wokalista, beatboxer i DJ, obecny na warszawskiej scenie od ponad połowy dekady. Zespół jest tegorocznym finalistą Czwórka Reggae Contest podczas Ostróda Reggae Festiwal-u 2019. Wsparli również finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2020 dając dwa koncerty w Holandii dla Sztabu Amsterdam oraz dla Sztabu Horst. Ten liczący 8 muzyków kolektyw zabierze Was w niezapomnianą podróż po krainie dźwięku, pozytywnych wibracji i uśmiechu!

Zachęcamy do obejrzenia koncertu: tutaj.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama