Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Rekrutacja na bezpłatny kurs Teatru Forum

Rekrutacja na bezpłatny kurs Teatru Forum

reklama
Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury zaprasza do udziału w bezpłatnym kursie Teatru Forum. To już piąta edycja popularnego szkolenia dla animatorów kultury, nauczycieli, aktorów i wszystkich osób pracujących w obszarze edukacji kulturalnej.

Kurs Teatru Forum to 115 godzin szkolenia pozwalającego poznać interaktywną formę teatru. Widzowie-aktorzy mogą interweniować i samodzielnie zmieniać sytuację sceniczną, dążąc do rozwiązania problemu stanowiącego przewodni temat wydarzenia. Forma sprawdza się m.in. w pracy z młodzieżą i grupami defaworyzowanymi.

Termin zapisów: 20 marca 2016 r.
Więcej informacji o kursie i formularz zgłoszenia: http://fundacja.dramaway.pl/teatr-forum/203#189

Kurs realizowany jest w ramach projektu szkoleniowego Teatr Codzienny skierowanego do osób zajmujących się edukacją kulturalną - instruktorów, animatorów, aktorów ale także wychowawców, pedagogów, nauczycieli i trenerów pracujących z młodzieżą. Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa. Partnerami kursu są: Tale Valley Community Theatre, Cardboard Citizens, Wyższa Szkoła Nauk Społecznych Pedagogium, Uzdrowisko Supraśl, Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama