Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Warszawska Szkoła Zimowa online

Warszawska Szkoła Zimowa online

reklama
W styczniu miasto uruchamia Warszawską Szkołę Zimową – bezpłatne kursy online z przedmiotów humanistycznych oraz matematyczno-przyrodniczych dla warszawskich uczniów, którzy w przyszłym roku zdają egzaminy ósmoklasisty i maturę.

- Dbamy o naszych uczniów, których czekają w przyszłym roku trudne egzaminy. Chcemy, by utrwalili i rozszerzyli wiedzę. I wypadli jak najlepiej. Dlatego uruchamiamy Warszawską Szkołę Zimową. Rozpoczynamy zapisy, zapraszam – mówi Renata Kaznowska, zastępca prezydenta m.st. Warszawy.

Uczniowie klas ósmych szkół podstawowych oraz klas trzecich liceów i klas czwartych techników będą mogli wziąć udział w zajęciach uzupełniających i porządkujących wiedzę w zakresie objętym podstawą programową kształcenia ogólnego. Każdy kurs będzie trwał 5 dni (pon.-pt., w godz. 10.00–13.30) i obejmie 4 godziny dydaktyczne dziennie z przerwami. Zajęcia poprowadzą nauczyciele pracujący w warszawskich szkołach.

Ale to nie wszystko. Stołeczni uczniowie mogą liczyć także na zajęcia dodatkowe - rozwijające zainteresowania, poszerzające i doskonalące wiedzę i umiejętności z języka polskiego, matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii, historii, wiedzy o społeczeństwie i języka angielskiego. W tym wypadku będą to popołudniowe ćwiczenia, w kilkuosobowych grupach.

Zajęcia w ramach Warszawskiej Szkoły Zimowej potrwają od 4 do 8 stycznia 2021 r. (I edycja) i od 11 do 15 stycznia (II edycja).

Rekrutacja rozpoczęła się 17 grudnia o godz. 9.00 i potrwa do wyczerpania miejsc.

Zapisy poprzez elektroniczny system zapisów na stronie Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń >> link

Jeśli będzie bardzo dużo chętnych, powstanie lista rezerwowa lub dodatkowa grupa.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama