Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Obiekty sportowe otwarte w Warszawie

Obiekty sportowe otwarte w Warszawie

reklama
fb tt w msg wa tm em cp
Od 12 lutego 2021 r. zniesione są rządowe ograniczenia w korzystaniu z pływalni, obiektów na świeżym powietrzu oraz kortów tenisowych przez klientów indywidualnych oraz podmioty zorganizowane. Warszawiacy będą mogli korzystać z większości z nich.

Większość największych ośrodków, takich jak pływalnia i zespół saun w Ośrodku Inflancka, korty tenisowe przy ul. Myśliwieckiej czy stok narciarsko-snowboardowy w Ośrodku Szczęśliwice funkcjonują już od 12 lutego.

Mieszkańcy mogą korzystać również ze ślizgawki na terenie OSiR Łabiszyńska.

- W piątek, 12 lutego w godzinach popołudniowych zostało opublikowane rozporządzenie Rady Ministrów, z którego wynika, że m.st. Warszawa może „odmrozić” sporą część warszawskich obiektów sportowych. Ze względów technicznych, niektóre obiekty będą otwierane sukcesywnie od poniedziałku, 15 lutego. Całą ofertą znajdą państwo na stronach poszczególnych placówek. Jednak nauczeni doświadczeniem ostatnich miesięcy, że podobne rozporządzenia były zmieniane wielokrotnie (nawet następnego dnia po opublikowaniu), uczulam, że mogą być wprowadzane zmiany – powiedziała Renata Kaznowska, zastępca prezydenta m.st. Warszawy.

Ze względów technicznych od poniedziałku, 15 lutego otworzyły się m.in. lodowisko (tzw. ślizgawka publiczna) w Ośrodku Stegny, korty tenisowe i sauna w Ośrodku Solec (hala sportowa oraz sale do squasha i tenisa stołowego pozostaną dostępne wyłącznie dla osób/podmiotów uprawnionych) oraz pływalnia w Ośrodku Rozbrat.

Prosimy o przestrzeganie wdrożonych wcześniej w miejskich obiektach sportowych zasad reżimu sanitarnego.

Obiekty sportowe decyzją rządu mogą być otwarte warunkowo do 28 lutego. Od marca br. zakres dostępnych usług może ulec zmianie.

Szczegółowe informacje dotyczące konkretnych obiektów sportowych znajdują się na stronach Ośrodków.

Polecamy także grę w paintball laserowy i inne zabawy integracyjne w Warszawie.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę