Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Nabór do młodzieżowej grupy teatru fizycznego

Zapraszamy młodzież w wieku 15-19 lat na bezpłatne warsztaty teatru fizycznego organizowane w ramach projektu „PODAJ DALEJ 2016 – teatralna platforma wymiany technik”. Zaczynamy już 14 marca. Będziemy pracować techniką teatru fizycznego w oparciu o sztukę „Sen nocy letniej” Williama Sheakespeare’a.

Warsztaty teatru fizycznego to połączenie teatru i praktyki ruchowej. Stawiamy na kreatywną pracę ruchową poprzez rozwijanie świadomości własnego ciała. Będziemy pracować z podłogą, odnajdywać w przestrzeni, improwizować solo i z partnerem. Grupa stworzy wspólny trening aktorski oparty na indywidualnych ćwiczeniach każdego z uczestników.

Opera jako synteza sztuk będzie formalną inspiracją tegorocznej edycji.

„PODAJ DALEJ – teatralna platforma wymiany technik” to innowacyjny projekt edukacji kulturalnej. Jego celem jest umożliwienie spotkania się grup młodzieżowych uczestniczących w stałych zajęciach teatralnych na terenie Warszawy. W trakcie pierwszego etapu dziesięcioosobowa grupa weźmie udział w warsztatach zakończonych pokazem pracy. Podczas drugiego etapu każda z grup będzie uczyć poznanych technik pracy teatralnej uczestników innych grup. Zakończeniem projektu PODAJ DALEJ będzie spektakl wykorzystujący wszystkie techniki przygotowany pod okiem reżysera przez wszystkich uczestników projektu.

Miejsce warsztatów: Lub/Lab, ul. Lubelska 30/32

Terminy zajęć:
Pierwszy etap – w każdy poniedziałek w g. 16:00-18:00 i środę w g. 17:00-19:00 od 14 marca do 18 maja (z wyłączaniem świąt),
Kolejne etapy projektu wg harmonogramu dostępnego na stronie http://sztukanowa.pl/

Pierwsze zajęcia: 14 marca (poniedziałek) g. 16:00

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY.
ZGŁOSZENIA przyjmujemy do 13 marca 2016, do godz. 23:00.
FORMULARZ zgłoszeniowy: http://goo.gl/forms/zBRKrRL2eR

Więcej informacji pod adresem: stow.sn@gmail.com oraz na stronie www.sztukanowa.pl

Sprawdź też:
podajdalej.waw.pl
facebook.com/projektpodajdalej/

Projekt "PODAJ DALEJ 2014-2016 - młodzieżowa platforma wymiany technik" jest współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama