Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Darmowy zabieg mikropigmentacji włosów

Darmowy zabieg mikropigmentacji włosów

reklama
Sieć gabinetów kosmetycznych Pixel Hair w związku ze swoim rozwojem na terenie całej Polski,
poszukuje chętnych mężczyzn (z terenu Warszawy i okolic) dotkniętych problemem łysienia na darmowy zabieg mikropigmentacji skóry głowy w zamian za zdjęcia (udostępnienie wizerunku na stronę internetową).

MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY
Jednym z najnowszych na świecie rozwiązań skutecznej walki z łysieniem jest mikropigmentacja skóry głowy. Nie jest to metoda leczenia a sposób na naturalne zatuszowanie wypadania włosów lub rzadkich włosów. Jest to niechirurgiczny zabieg (tzw. tatuaż medyczny) polegający na delikatnym i bardzo precyzyjnym wprowadzaniu igłą w naskórek odpowiednio dobranych pigmentów naturalnego pochodzenia . Nakłuwane są miejsca głowy objęte łysieniem lub przerzedzeniem włosów . Mikropigmentacja wykonywana jest specjalnie przeznaczonym do tego urządzeniem . W odróżnieniu od zwykłego tatuażu pigment wprowadzany jest dość płytko do wierzchniej warstwy skóry co ma na celu uzyskanie bardzo naturalnego efektu bardzo krótko ostrzyżonych włosów. Efekty zabiegu utrzymują się na głowie od 2 do 3 lat w zależności od indywidualnych cech pacjenta .

Warunkiem otrzymania darmowego zabiegu jest wyrażenie pisemnej zgody na możliwość korzystania z wizerunku osoby przed i po zabiegu.

+48 790 694 473 pon.-ndz. 8:00 do 22:00
info@pixel-hair.com
http://www.pixel-hair.com/#!promocje/k098c
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama