Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Temat Rzeka: I love 90s feat. DJ TONKA

Temat Rzeka: I love 90s feat. DJ TONKA

reklama
📅 Data: piątek, 26 lipca 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 22:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Temat Rzeka - Plaża przy Moście Poniatowskiego (strona praska) (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Gdy zimą było zimno, zrobiliśmy w Klubie 55 jedną z najlepszych imprez jakie udało nam się organizować - I love 90's z didżejem Tonką. Przez klub przewinęło się wtedy prawie 1000 osób, a byłoby dużo więcej... gdyby reszta nie utknęła w kolejce.

Idąc za ciosem - Tonka wraca do stolicy, a my zapraszamy na drugą odsłonę eventu, naszym zdaniem - o poziom grubszą, bo do genialnego setu naszego bohatera dorzucamy plażę, wodę i lato, tudzież po prostu - Temat Rzeka.

A przecież jak pisaliśmy kilka miesięcy temu - jeśli ktoś miałby pełnić funkcję prezesa instytucji letniego przeboju z pewnością byłby to DJ Tonka. Wszyscy znacie jego numery z okolic roku 2000, jak „Don’t Be Afraid” czy „She Knows You”; a nawet jak myślicie, że ich nie znacie, to i tak je słyszeliście. Te klasyki klubowego guilty pleasure z pewnością zamienią najbliższy piątek w klasyka melanżu nocy letniej.

Jednak mało kto wie, jak długą i bogatą karierę ma za sobą ten artysta. Zanim Tonka popełnił tamte mega przeboje, od początku lat 90. wykonał spory wkład w muzykę klubową wydając pod szyldem Outrage, T’N’I czy Space Cube czy dla takich labeli jak R&S czy Force Inc. Jego ówczesny status dobrze obrazuje fakt, że trafił do kawałka „Teachers” na debiutanckiej płycie Daft Punk, w którym francuski duet wymienia go jako jedną z inspiracji. W tzw. międzyczasie produkował i remixował takich wykonawców jak Salt N`Pepa, P.Diddy, Erick Morillo, The B-52`s. Po tamtej paradzie hitów odpuścił nieco temat mainstreamu i znowu wydaje dla undergroundowych wytwórni, jak Southern Fried Fatboya Slima. Ponadto wiele mówi fakt, że Tonka jest dumnym właścicielem 40,000 płyt - możemy więc spokojnie założyć, że nie skończą mu się tej nocy kawałki.

DJ TONKA (Monachium)
Flirtini
AM Radio
Adam Bekett
Hungry Hungry Models
Sound Rebellion
Kajko

26.07.2013
Start 22
Wstęp wolny!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: impreza


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę