Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Warszawskie Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych 2023

Warszawskie Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych 2023
📅 Data: niedziela, 09 kwietnia 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, EXPO XXI, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


Warszawskie Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych 2023

Już po raz kolejny Fundacja Wolne Miejsce organizuje w stolicy wyjątkowe wydarzenie- stacjonarne Warszawskie Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych 2023.
Odbędzie się ono w Hali EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie, dokładnie w poranek wielkanocny, 9 kwietnia, o godzinie 10:00.

Święta to piękny czas, ale dla wielu osób trudny, a my chcemy to zmienić, wypełniając czyjąś samotność dobrym słowem oraz naszą- wolontariuszy- obecnością i życzeniami. Chcemy zaprosić każdą potrzebującą osobę, która z powodu sytuacji życiowej, materialnej, rodzinnej, nie może pozwolić sobie na organizację Wielkanocy w gronie najbliższych- do spędzenia jej razem z nami.
Samotność to choroba naszej cywilizacji, którą możemy uleczyć wyłącznie przez żywą i życzliwą obecność drugiego człowieka. Może się ona zdarzyć każdemu z nas, bez względu na status społeczny i materialny, ale dla każdego potrafi być tak samo dotkliwa. Naszą służbą, poprzez organizację wydarzeń świątecznych oraz przez inne projekty społeczne, wychodzimy naprzeciw osobom samotnym, dając im okazję do życzliwego kontaktu z naszymi wolontariuszami, dzięki czemu spotkania te, stają się prawdziwie rodzinne - mówi Mikołaj Rykowski, prezes Fundacji.

Ponownie serdecznie zapraszamy chętnych wolontariuszy do pomocy w organizacji! 🙂

Spotkania organizacyjne z koordynatorami poszczególnych działów odbywają się w każdy piątek o godz. 18:00 w kawiarence przy Sklepie Socjalnym „Spichlerz” na ul. Modzelewskiego 71 w Warszawie.
Każdy na pewno znajdzie u nas miejsce, w którym się świetnie odnajdzie. Zapraszamy zarówno do prac na kuchni, działań przy dekoracjach hali, ustawianiu stołów, transporcie darów, przy pracach porządkowych, a także do działu kelnerskiego podczas samego wydarzenia.

Wielkie Wielkanocne Gotowanie 2023 odbędzie się w profesjonalnej kuchni zlokalizowanej Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, skąd gotowe potrawy w bezpieczny sposób zostaną przetransportowane do stolicy.
Szefowa kuchni wraz z kucharzami, wolontariuszami, uczniami szkół gastronomicznych zacznie działać już tydzień przed Wielkanocą. Jak co roku, do pomocy w gotowaniu zapraszamy także gwiazdy znane z kulinarnych programów telewizyjnych. A wszystko to właśnie dla tych najbardziej potrzebujących, którzy czekają na rozmowę i ciepły posiłek w niedzielny, wielkanocny poranek.

Każdy znajdzie u nas wolne miejsce- zapraszamy!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: spotkanie inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę