Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

POLA RISE | ECHOLETTE | NAJWIĘKSZE ODKRYCIA 2014 | NAJWIĘKSZE NADZIEJE 2015

POLA RISE | ECHOLETTE | NAJWIĘKSZE ODKRYCIA 2014 | NAJWIĘKSZE NADZIEJE 2015
📅 Data: czwartek, 30 lipca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Cud nad Wisłą Bulwar Flotylli Wiślanej (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


CUD ZAPRASZA NA NOWĄ ODSŁONĘ KONCERTOWYCH CZWARTKÓW. HASŁO PRZEWODNIE: "NAJWIĘKSZE ODKRYCIA 2014 i NAJWIĘKSZE NADZIEJE 2015!"

Będzie muzycznie, będzie koncertowo, będzie bardzo młodo i obiecująco.

Koncertowy cykl w Cudzie Nad Wisłą to wydarzenia, podczas których zobaczycie debiutantów polskiej sceny muzycznej, a także tych, którzy zdążyli już na niej nieźle namieszać!

Podczas dziesiątego koncertu zapraszam na występ Pola Rise i Echolette.


słów kilka o artyście

POLA RISE

Pola Rise to kompozytorka, wokalistka i autorka tekstów. Artystkę po raz pierwszy można było w utworze "AWAY" napisanym wspólnie z producentem MANOIDem. Kilka tygodni później Pola opublikowała pierwszy klip, który zapowiadał jej samodzielne poczynania. Muzyka Poli Rise to połączenie wielu regionów muzycznych, jest wypełniona emocjami, wciągającą elektroniką połączoną z żywymi dźwiękami. Do współpracy przy wydawnictwie zaprosiła kilku producentów, którzy z powodzeniem stworzyli spójne brzmienie, które idealnie wpasowało się w koncepcję artystki.

Teledysk do utworu „Did you sleep last night” obejrzano już ponad 120 000 razy. Kolejny singiel zapowiadający The Power of Coincidence to "Soulless dance", który znalazł się na wielu playlistach radiowych, a teledysk doczekał się już niemal 60 000 odtworzeń.
Siła przypadku to tytuł pierwszego mini-albumu artystki, która jeszcze przed swoim oficjalnym debiutem wzbudziła ogromne zainteresowanie słuchaczy i mediów.Przy wydawnictwie współpracowała m.in. Debian Blak, Janek Pęczak, MANOID, Lance Flare/XXANAXX, Adre'N'Alin, Vökuró, MVZR, Pati Yang.

Od kliku miesięcy Pola na swoim profilu regularnie publikowała zapowiedzi projektu. Do tej pory całości materiału można było usłyszeć jedynie na koncertach, które Pola Rise gra wspólnie z MANOIDem i TOBERĄ. Na EPce znajdą się dwa premierowe utwory „White heart” oraz „The name of RA” – napisany wspólnie z Pati Yang oraz sześć remixów.

ECHOLETTE

Projekt Echolette powstał dzięki współpracy dwóch producentów i muzyków - Marka Kamińskiego znanego jako Lights Dim i Piotra Dąbrowskiego, nagrywającego solowo jako ptr1. Debiutem duetu był singiel "All Right", w którym gościnnie wystąpił Enn. Wkrótce potem projekt wystartował koncertowo, supportując w Warszawie Mount Kimbie w ramach cyklu Music of the Future.

W lutym 2015 r., po dłuższej przerwie poświęconej działalności solowej obu twórców, Echolette wypuściło swoją pierwszą epkę zawierającą cztery melodyjne utwory łączące elementy takich stylistyk jak ambient i bass music z odgrywającą ważną rolę gitarą. Aktualnie duet pracuje nad kolejnym wydawnictwem, równolegle prezentując swą twórczość na żywo.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama