Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Summer Vibez : Mr Krime x Falcon1

Summer Vibez : Mr Krime x Falcon1

reklama
📅 Data: sobota, 27 lipca 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 21:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, NA LATO, ul. Rozbrat 44 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


NA LATO & SPINLAB SUMMER VIBEZ:

MR KRIME x FALCON1

Wejście Free


Kolejna kooperacja Na Lato i Spinlab. Tym razem soundtrack do sobotniego melanżu zapewnią: Mr Krime - żywa legenda polskiego DJ-ingu oraz reprezentant Spinlab - Falcon1. Zapraszamy!


DJ's:

MR KRIME aka dj Krime - legenda polskiej sceny DJ-skiej, miłośnik muzyki, dj, turntablista, klawiszowiec, perkusista, producent, kolekcjoner płyt i edukator. Jeden z pionierów polskiego turntablismu. Swoje skillsy udowodnił kilka razy pod rząd, zdobywając nagrody: Vestax Extravaganza Eastern Europe Champion (2001,2002) ITF Poland Champion (2003) Od pewnego czasu Krime nie bierze już udziału w zawodach skupiając się raczej na promowaniu dobrej muzyki w swoich setach. Jest członkiem słynnego składu Mako Boko - wraz z Danielem Drumzem, Jimem Dunloopem, DMC i Patem Patentem. Tam jednak nie tyka gramofonów. Gra na instrumentach klawiszowych. Supportował i dzielił scenę z takimi artystami jak: Soul 2 Soul, RUN DMC, dj Qbert, The Scratch Perverts, Marc Hype, MoreCheeba, The X Ecutioners, Goldie, dj Vadim, Cold Cut, Killa Kela, Afrikaa Baambaata by wymienić tylko kilku. Krime grał / współpracował również z wieloma wybitnymi, polskimi i zagranicznymi muzykami jazzowymi jak: Sławek Jaskułke, Joachim Mencel, Krzysztof Dziedzic, Piotr Wyleżoł, Krzysztof Pacan, Karim Martusewicz, Jorgos Skolias, Arek Skolik, Jarosław Smietana, Robert Kubiszyn, Harry Tanschek, Steve Logan(r.i.p), Cornelius Claudio Kreusch, Jerzy Małek, Aga Zaryan, Atma Anur, Adam Kowalewski, Wojtek & Jacek Fedkowicz i z wieloma innymi.

link
link
link

FALCON1 - DJ / turntablista, posiadacz 5 tytułów Mistrza Polski federacji IDA. Jego domeną jest DJing w każdej postaci - od niszczenia konkurencji na bitwach, przez granie w klubach i współpracę z muzykami, po nauczanie technik skreczowania i miksu w szkole DJskiej oraz organizowanie imprez i zawodów dla skrecz fanatyków. Ostatnio jest także wziętym sędzią wielu zawodów Djskich (m.in. IDA World 2011, 2012). Jego sety to wypadkowa fascynacji turntablismem, klasycznym hip-hopowym brzmieniem oraz deepową basową elektroniką. Jednak nie stroni od niczego, co niesie ze sobą dobry vibe. Jako party DJ łączy Hip-Hopowy styl grania na gramofonach z eksploracją nowych gatunków klubowej muzyki, wplatając w to wyselekcjonowane imprezowe klasyki.

VIDEO - link
AUDIO - link &link
FACEBOOK - link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę