Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Warsztaty fotograficzne dla dzieci i rodziców w Stacji Mercedes

📅 Data: niedziela, 19 lipca 2015

⏰ Godzina rozpoczęcia: 14:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Stacja Mercedes (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Już w najbliższą niedzielę, 19 lipca, w Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu odbędą się warsztaty fotograficzne. Prowadzący zajęcia – Rafał Nowak wprowadzi najmłodszych gości letniego pawilonu w tajniki fotografii i wraz z nimi zrobi profesjonalną sesję zdjęciową.

Rafał Nowak zawodowo fotografią zajmuje się od 1995 roku. Specjalizuje się w zdjęciach ludzi i wszystkiego, co z nimi związane. Interesuje go otaczający świat, który stara się zatrzymać na zdjęciach w subiektywnym spojrzeniu. Warsztaty, które poprowadzi ekspert w letnim pawilonie, odbędą się w dwóch grupach. Pierwsza rozpocznie spotkanie o godz. 14:00 i będzie ona dedykowana najmłodszym gościom odwiedzającym Stację oraz ich rodzicom. Podczas drugiej tury spotkania, która rozpocznie się o godz. 14:45, do udziału w zajęciach będą zaproszone już same dzieci. Liczba miejsc w każdej z grup jest ograniczona do 10 uczestników. Podczas warsztatów ekspert najpierw wyjaśni, jak działa aparat i wprowadzi dzieci w tajniki fotografii, a następnie rozpocznie się część praktyczna, podczas której mali uczestnicy będą wspólnie robili zdjęcia na ustalony wcześniej temat.

Zajęcia, z pewnością pobudzą kreatywność wszystkich biorących w nich udział, a na pamiątkę, oprócz wiedzy i wspaniałych wspomnień zostaną również wykonane w ramach warsztatów fotografie.

Uwaga! Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona do 10 uczestników w jednej grupie. Na warsztaty obowiązują zapisy. Prosimy wysłać swoje zgłoszenie na adres: [email protected] - liczy się kolejność otrzymania wiadomości - każde zgłoszenie, dzień przed warsztatami będzie potwierdzane drogą telefoniczną, dlatego prosimy podać w treści maila numer telefonu.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty fotograficzne dla dzieci i rodziców w Stacji Mercedes.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: warsztaty dla dzieci


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę