Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

SheRise: warsztatowo - społecznościowy event dla kobiet

SheRise: warsztatowo - społecznościowy event dla kobiet
📅 Data: wtorek, 03 października 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bielany, Bielański Integrator Przedsiębiorczych, Al. Zjednoczenia 25 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Drogie Kobiety❗️
Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w ciekawym wydarzeniu, które odbędzie się już 3 października o godzinie 18:00 w Integratorze na Bielanach.
Na wydarzenie obowiązują zapisy na stronie: link

✅O wydarzeniu:
Dharma Żoliborz – Miejsce Mocy Kobiet oraz Bielański Integrator Przedsiębiorczych połączyły siły i razem zapraszają na spotkanie networkingowe dla przedsiębiorczych kobiet.
Będzie to doskonała okazja do zapoznania kobiet prowadzących lub planujących prowadzenie własnego biznesu, pełnych energii i pomysłów, zdobycia jakościowych i wartościowych relacji oraz wymiany doświadczeń, które z pewnością pomogą w rozwoju już prowadzonej lub planowanej działalności.

✅Plan wydarzenia:
Nasz kobiecy event otworzymy moderowanym networkingiem, prowadzonym przez wyspecjalizowanego w tej dziedzinie, eksperta, praktyka, pasjonata idei networkingu Grzegorza Turniaka. To świetna okazja do zaprezentowania siebie, poznania innych kobiet i pozyskania jakościowych kontaktów.
Lekkość, przepływ, kreacja - to jakości wspierające kobiety w odnajdywaniu własnej ścieżki zawodowej czy też biznesowej. Podczas drugiej części wydarzenia popracujemy warsztatowo w kręgu i zbadamy co wyróżnia naszą markę, produkty czy nas samych na rynku. Szkolenie poprowadzi Sylwia Magdalena Buczak - doświadczona przedsiębiorczyni, pasjonatka pracy z ciałem i oddechem, instruktorka medytacji, coach rozwoju osobistego.

Informacje o gościach wydarzenia:
➡️Grzegorz Turniak:
Inspirujący mówca, mentor, networker. Wykładowca na studiach podyplomowych SGH, UW, PW i MBA na ALK. Niestrudzony orędownik i pasjonat idei networkingu. Mingling maven – poprowadził ponad 2000 sesji networkingowych dla przeszło 150.000 uczestników. W lutym 2006 wprowadził i rozwijał do 2013 na rynku krajowym firmę BNI Polska.
Jest autorem książki „Nigdy nie stój sam” i współautorem: “Alchemia Kariery” ( z J. Santorskim), “Profesjonalny networking. Kontakty, które procentują” ( z R.Wendtem), “Praktyczny poradnik networkingu” (z W. Antosiewiczem), „Zanurz się w błękitnym oceanie. Jak networking wspiera rozwój firm” (z K.Rumianowskim ), „Nigdy nie stój sama ” (z Agatą Dynoch).
➡️Sylwia Magdalena Buczak
Stworzyła autorski projekt Sztuka Dobrostanu. Prowadząc warsztaty z technik redukcji stresu, zajęcia pracy z ciałem, wyjazdy rozwojowe oraz Kręgi Kobiet wspiera w poprawie jakości życia, budowaniu dobrostanu i odkrywaniu pełni swojego potencjału. 15 lat pracowała w biznesie w branży IT. W 2016 r stworzyła Fundację Life Change i przez 5 lat na terenie dzielnicy Bielany prowadziła projekty w obszarze rozwoju i integracji lokalnej społeczności.

▶️Czas i miejsce wydarzenia:
03.10.2023 godz. 18.00, Bielański Integrator Przedsiębiorczych przy Al. Zjednoczenia 25
▶️Szczegóły:
Wydarzenie jest bezpłatne, ilość miejsc znacząco limitowana.
Na wydarzenie obowiązują zapisy na stronie: link

Do zobaczenia❗️

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bielany lub w kategoriach: warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama