Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Impreza: 9 WEEKS OF SUN: ROUX SPANA /liveact/ x MIKE PANDA /dj set/

Impreza: 9 WEEKS OF SUN: ROUX SPANA /liveact/ x MIKE PANDA /dj set/
📅 Data: piątek, 02 sierpnia 2013

⌚ Godzina rozpoczęcia: 22:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Temat Rzeka - Plaża przy Moście Poniatowskiego (strona praska) (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Podczas pobytu w rodzinnej Warszawie, reprezentant U Know Me Records - ROUX SPANA, zawita do Temat Rzeka, aby zaprezentować live act swojego tegorocznego i zeszłorocznego projektu: 9 WEEKS OF SUN! Będzie to świetny wieczór prezentujący prawdziwe letnie słuchowisko, podczas którego ciężko będzie usiedzieć na miejscu. Swoimi dj setami wesprze go Mike Panda!
link
link


ROUX SPANA /liveact + dj set/

Muzyk, producent oraz producent, obecnie studiuje w The Academy of Music and Dramatic Arts in Southern Denmark w Odense na Wydziale Jazzu.

Jako producent wypłyną przede wszystkim dzięki wydanej w 2009 roku płycie składu Mardi Gras pt. „Podaj Dalej”. Jego pozycje umocniły projekty: „1nce again: The Remixes” wydany w tym samym roku oraz EPka Vibe Quartet „Po 22:00”, która nagrał wraz z raperem Temzkim, Mario Prasem oraz producentem Świętym Mikołajem. Od tamtego czasu zaczął dostawać coraz więcej propozycji współpracy. Na jego produkcjach rapowali m.in. Temzki, eXo, Ten Typ Mes, Prof, Emil Blef, Numer Raz oraz PHFNG. Remixował m.in. dla Rap Addix, NÓR (Dania), Joterpe/Nowik raz Silka.

Obecnie powiązany jest z warszawskim labelem U KNOW ME Records, w którym w niedalekiej przyszłości ma się ukazać jego album. Pod koniec 2012 roku UKM wypuścił jego EPkę „9 Weeks of Sun”, która była hołdem dla soulu i 80’s boogie funku. W lipcu 2013 roku ukazał się sequel projektu, "9 weeks of sun: morning heat".

Niezależnie od tego dalej współpracuje, jako producent bądź jako muzyk, z różnym artystami. Był wspołzałożycielem zespołu JazzUs. W 2011 roku założył Roux Spana Beat Trio (w którym za instrument służy mu MPD, zaś towarzyszą mu kontrabas oraz żywe bębny) oraz, wraz z Joanną Kucharczyk oraz Kornelem "3K" Kondrakiem, około soulowy projekt Private Silence. W 2012 wziął udział w projekcie „Niewidzialna Nerka” na którym pojawiły się dwie jego produkcje. W 2013 roku był jednym z uczesników Red Bull Music Academy Bass Camp we Wrocławiu.

link
link
link
link


MIKE PANDA /dj set/
promotor, dj, kolekcjoner winyli. Jego sety to mix new beat'owych brzmień, house/ uk funky/ jak i wszystkich innych pokrewnych gatunków muzycznych, nie zapominając o klasyce z hip-hop'owej biblioteki. Przemierza nasz kraj wzdłuż i wszerz w celu zaserwowania ludziom dobrego groove'u, ambitnego brzmienia, czyli całej ferajny klasyki gatunków od oryginałów po edycje. To czas dla muzyki łączącej pokolenia, miłośników spędzania czasu na parkiecie jak i tych lubiących wlać sporą dawkę dźwięków do swoich uszu. Inicjator wrocławskiego J Dilla Tribute i innych równie ciekawych imprez tematycznych. W lipcu 2011 jego autorska audycja "Dobrze dziś wyglądasz" pojawiła się na falach wrocławskiego Radia Luz (91.6 fm), którą można usłyszeć w każdy czwartek o 20.00. Inicjator cyklu SoulBowl w warszawskim Powiększeniu. Wraz z Disordered utworzył projekt "Dobry Wieczór" (cykl muzyczny, audycja radiowa). W 2012 roku odbył trasę po Polsce wraz z Roux Spana Beat Trio (link jako dj składu.

link
link
link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: impreza


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama