Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Game Dev Fest 2023 - spotkanie 1

Game Dev Fest 2023 - spotkanie 1
📅 Data: środa, 8 listopada 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, ul. Nowowiejska 15/19 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


GAME DEV FEST to dziewiąta już edycja cyklu spotkań z weteranami polskiego gamedevu! Po pandemicznej przerwie zapraszamy wszystkich na listopadowe wykłady profesjonalistów z branży.

WSTĘP WOLNY I CAŁKOWICIE BEZPŁATNY!
Więcej informacji na stronie: link
----------

CO NAS CZEKA

Pierwsze spotkanie tegorocznej edycji Game Dev Fest odbędzie się 8 listopada 2023 w budynku Wydziału EiTI PW, przy ul Nowowiejskiej 15/19, w sali 133.

18:45 - Zapraszamy na tradycyjny Polygonowy QUIZ i HYPE przed rozpoczęciem spotkania!
19:00 - Po krótkim wstępie swój wykład pt. ""Projektowanie fabuły dla inżynierów"" poprowadzi Marcin Blacha!
~20:45 - Kończymy spotkanie i zapraszamy na AFTER do baru H.4.0.S. przy ul. Marszałkowskiej 64!

Będzie to doskonała okazja, by porozmawiać z wykładowcą i uczestnikami wydarzenia, dowiedzieć się więcej o polskim gamedevie i zdobyć nowe kontakty!

Patronat merytoryczny nad spotkaniem objął CD PROJEKT RED!
-----------

CZEGO DOWIECIE SIĘ NA WYKŁADZIE

""Projektowanie fabuły dla inżynierów""

W powszechnym mniemaniu tworzenie scenariuszy do gier związane jest wyłącznie z umiejętnościami literackimi, albo mgliście z humanistyką. Tymczasem jest to dziedzina designu, którą łatwo opisuje się analogiami nawiązującymi do szeroko pojętej inżynierii. Celem wykładu jest wyjaśnienie na czym polega projektowanie narracji i przybliżenie wyjaśnień za pomocą różnorakich przykładów.

Wykładowca, Marcin Blacha, rozpoczął karierę zawodową od projektowania analogowych gier RPG oraz planszowych. Stamtąd trafił do CD Projekt RED, gdzie zaczął pracować jako designer. Ostatecznie zdecydował się robić to, co go najbardziej interesowało i wyspecjalizował się jako scenarzysta, bo czy istnieje lepsze zajęcie niż pisanie? Przy Wiedźminie 3 pracował jako główny scenarzysta, a przy rozszerzeniach do tej gry i przy Cyberpunku 2077 jako dyrektor fabuły. Obecnie pełni funkcję VP, Narration i opiekuje się fabułami gier CDPR.
---------

CZYM JEST GAME DEV FEST

Game Dev Fest to niepowtarzalna okazja, by spotkać osoby odpowiedzialne za gry, w które grasz i dowiedzieć się, czego twórcy nauczyli się podczas ich produkcji. Każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania, znajdzie tu coś dla siebie.

Game Dev Fest odbywa się od 2015 roku, a poprzednia ósma edycja miała miejsce w maju roku 2019. W przeciągu tych czterech lat odbyło się ponad 60 wykładów, a frekwencja wynosiła nawet do 250 osób na spotkaniu!

Wykłady są nagrywane i (za zgodą prelegenta) udostępniane na kanale YouTube, który już w tym momencie jest świetnym źródłem wszechstronnej wiedzy o branży gier wideo: link
----------

CZYM JEST POLYGON
Koło Naukowe Twórców Gier “Polygon” to grupa działająca przy Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Koło funkcjonuje od 2009 roku i liczy sobie ponad 500 oficjalnych członków na Discordzie oraz średnio ponad 50 osób spotykających się co tydzień w ramach prezentacji tematycznych, wykładów i warsztatów.

Głównym celem Koła Naukowego Polygon jest poszerzanie ogólnej wiedzy związanej z tworzeniem gier komputerowych. Oprócz tego Koło buduje społeczność twórców gier w Polsce oraz pomaga w zdobyciu doświadczenia i wejściu na rynek pracy.
---------

PARTNERZY
Partnerem wydarzenia jest bar H.4.0.S. Patronami merytorycznymi są CD Projekt Red, Orbital Knight i 11 Bit Studios. Patronami medialnymi są CD-Action, lubiegrac.pl, mWin, Na Pograniczu i Radio Aktywne.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧