Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
Spotkanie, na którym pogramy w eksperymentalne kompozycje otwarte w formie gier.
Nie musisz znać tego typu utworów, wszystko będzie wyjaśnione przed zagraniem (dokładna setlista zależeć będzie od przybyłych). Wydarzenie skierowane jest do muzyków z gatunków uwzględniających improwizację, czytanie nut nie będzie konieczne.
Na miejscu będzie dużo komponentów do takich gier, jeden fortepian i trochę perkusjonaliów do dyspozycji, jeśli potrzebujesz wzmacniacza, to trzeba przyjść ze swoim.
Jest limit osób, przed przybyciem prosimy o zapisanie się pod adresem: izaak.g4m@gmail.com
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ochota lub w kategoriach:
warsztatyinne
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie