Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Rafał Dominik: Performance + koncert SKUBAS

📅 Data: sobota, 10 sierpnia 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Stacja Mercedes, róg 3 Maja i Kruczkowskiego (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


10 sierpnia o 19:00 odbędzie się premiera cyklu Rezydencji w Stacji Mercedes, który rozpocznie wernisaż Rafała Dominika „PERFORMANCE”. O godzinie 21:00 wystąpi Skubas - wokalista o wyjątkowej, bardzo charakterystycznej barwie głosu.

19:00
Instalacja Rafała Dominika to pomnik Performance’u, rozumianego nie jako „działanie”, lecz „sprawność”. Kategoria sprawności łączy się z treningiem, kształtowaniem umiejętności i postępem – zarówno osobistym, jak i technologicznym. W tym rozumieniu Performance jest miarą nowoczesności i rozwoju. Podobnymi systemami ewaluacji posługują się gry komputerowe, do których stylistyki odwołuje się artysta, inspirując się wirtualnymi symulacjami wyścigów samochodowych z przełomu lat 80. i 90.

21:00
Skubas - do tej pory znany głównie z kooperacji ze Smolikiem, tym razem zaskakuje w zupełnie nowej odsłonie. Muzyka Skubasa to niezwykle klimatyczne, akustyczne gitarowe brzmienia o lekko folkowym, grunge’owym charakterze. Skubas w swoich autorskich kompozycjach łączy brudne, gitarowe riffy z melancholijnym wokalem, tworząc nostalgiczne, melodyjne piosenki. Na koncertach stawia przede wszystkim na atmosferę i przestrzenne dźwięki. 11 września 2012 roku ukazał się debiutancki album Skubasa \"Wilczełyko\". Album wypełnia lukę na polskiej scenie muzycznej i jest swoistym powrotem do prostoty i autentyczności.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę