Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Rapu Tonę: DJ ABDOOL + EsDwa + Numer Raz (gość)

Rapu Tonę: DJ ABDOOL + EsDwa + Numer Raz (gość)

reklama
📅 Data: środa, 14 sierpnia 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Cud nad Wisłą, Bulwar Flotylli Wiślanej (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


We środę Rapu Tonę.
Dj Abdool i S2 sięgają po swoje pierwsze rap płyty.
Co więcej, gościnnie na co najmniej jeden numer wpadnie do nas Numer Raz!

DJ ABDOOL
Warszawski DJ imprezowy, reprezentant ekipy Wielkie Joł. Od 2005 jeden z rezydentów warszawskiego klubu Harlem. Od 2006r. jest koncertowym DJ-em Numera Raza. W 2006r. wspólnie z Numerem nagrał dwa mixtapy ”Minęło 43756200 Obrotów Winyla” i ”Dokładnie Tak”, po których ukazaniu się przemierzyli Polskę z cyklem imprez soundsystemowych, w 2010r. powstał ich kolejny krążek zatytułowany ”Lursztyn MIxtape”, który okazał się kolejnym sukcesem tego duetu.
Jego skrecze pojawiły się na płytach Numera Raza, Warszafskiego Deszczu i WdoWy.
Występował przed: Jay- Z, Busta Rhymesem, Redmanem, Grand Wizard Theodorem, 50 Centem, M.O.P., Jeu the Damaja, D.I.T.C. w większości miast Polski, Czechach, Holandii i Anglii. Obecnie wraz z DJ-em Maciem tworzą duet DJ’ski na koncertach Warszafskiego Deszczu. Jego imprezy cechuje duża dynamika i idealne połączenie najnowszych hitów z utworami z lat 90-tych.

EsDwa
Miłośnik czarnych brzmień, funku, soulu i hip hopu, ale przede wszystkim po prostu dobrej muzyki. Na 'koncie' również praca nad udźwiękawianiem filmów, spektakli teatralnych, animacji, reklam, praca przy art terapii w domach dziecka i zakładach poprawczych. Kolekcjoner czarnych płyt. Ze sceną związany od 2001 roku, zarówno jako raper, producent, realizator jak i DJ klubowy/selektor muzyczny (audycja hip-hOpera w polskim radiu Białystok - w eterze już od 13 lat). Przez rezydencję w białostockich klubach, po imprezy autorskie w swoich setach prezentuje wszystko to, co jego zdaniem ma odpowiedni poziom, a jednocześnie trafia w klimat imprezy. Szczególnie dobrze czuje się grając dla b-boys i b-girls (tancerzy breakdance, dla niezorientowanych :)). Wszystko co dobre - od bluesa, przez soul i funk po new schoolowy hip hop. Z ucieczkami w różne, czasem zaskakujące, klimaty. Supportował takie postacie jak DJ Vadim, Herbaliser, czy Rob Swift.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę