Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Mały weekend: LAST ROBOTS & KAJKO

Mały weekend:  LAST ROBOTS & KAJKO

reklama
📅 Data: środa, 14 sierpnia 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 22:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Pomost 511, Bulwar Flotylli Wiślanej (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Niebiosa po raz kolejny zdają się sprzyjać zacnej idei MAŁEGO WEEKENDU, bo jak inaczej tłumaczyć fakt, że tym razem właśnie po środzie następuje dzień wolny od pracy – kolejny pretekst, by porządnie się odpiąć. Z tej okazji muzyczny gospodarz wieczoru, KAJKO zaprosił do wspólnego grania prawdziwych wyjadaczy warszawskiej sceny klubowej – duet LAST ROBOTS. Taki skład za didżejką gwarantuje potężną dawkę taneczno-plażowych bangerów z pogranicza disco, house’u i nu-disco. Widzimy się w środę, Pomost 511 jak zwykle zaprasza!

MAŁY WEEKEND
disco | house | nu-disco
wstęp wolny

LAST ROBOTS (Diskette Records)
Last Robots to obecny na scenie od ponad sześciu lat warszawski duet DJ-ów/producentów: Bert i iRobot. Pod szyldem Electricity rozkręcali kultowe imprezy w stołecznych klubach On-Off i Vinyl, by później podbić klubowe parkiety w całej Polsce i nie tylko (dotarli m.in. aż do Japonii). Regularnie występują na największych krajowych festiwalach muzycznych, w tym na Open’erze, Audioriver i Selectorze, a na Coke Live Festival rozkręcili 40 tysięczny tłum, supportując formację The Prodigy.
Ich styl to wybuchowa mieszanka elektro, house’u i disco. Na swoim koncie mają remiksy m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic, EP-kę 'Flow Motion' oraz doskonale przyjęty autorski utwór 'Robots Friend', nagrany z Buniem, wokalistą D4D (Dick4Dick). Grali u boku takich sław jak Yuksek, Jacques Lu Count, Marshall Jefferson, Aeroplane czy Annie Mac.

KAJKO (Dig For Disco)
Warszawski DJ i promotor, a także twórca bloga Dig For Disco, na którym codziennie prezentuje subiektywną selekcję świeżej i nieszablonowej muzyki z pogranicza disco, nu-disco i house'u. Karierę zaczynał jako rezydent Kamieniołomów, obecnie regularnie można go spotkać za didżejką wielu stołecznych klubów. Na jego zaproszenie w Warszawie wystąpiło kilka gwiazd sceny nu-disco/house (Mickey, Tronik Youth, The Swiss, Cassian, G.L.O.V.E.S.), supportował również takich artystów jak Aeroplane, Moullinex, Riton, Moon Boots, Punks Jump Up czy The C90s.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę