Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

CHLOE MARTINI / MIKE PANDA / SPISEK JEDNEGO

reklama
📅 Data: sobota, 24 sierpnia 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Cud nad Wisłą, Bulwar Flotylli Wiślanej (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
CHLOE MARTINI
to dwudziestoletnia polska beatmakerka i producentka tworząca jako Chloe Martini. Pochodzi z Ciechanowa, gdzie stawiała pierwsze kroki w swojej karierze muzycznej, aktualnie mieszka i tworzy w Warszawie. Komponowanie klasycznej muzyki filmowej (jej inspiracją był m.in. Ryuichi Sakamoto) przerodziło się w zainteresowanie szeroko pojętą muzyką elektroniczną, którą tworzy. Współpracuje z wieloma niezależnymi wykonawcami, swoje utwory publikuje na portalu Soundcloud. Inspiracjami muzyki Chloe są między innymi Bonobo, Jamiroquai i James Blake. Wspierana przez chociażby Soulection, zadebiutowała swoim występem na tegorocznym Heinekenie!

MIKE PANDA
promotor, dj, kolekcjoner winyli. Jego sety to mix new beat'owych brzmień, house/ uk funky/ jak i wszystkich innych pokrewnych gatunków muzycznych, nie zapominając o klasyce z hip-hop'owej biblioteki. Przemierza nasz kraj wzdłuż i wszerz w celu zaserwowania ludziom dobrego groove'u, ambitnego brzmienia, czyli całej ferajny klasyki gatunków od oryginałów po edycje. To czas dla muzyki łączącej pokolenia, miłośników spędzania czasu na parkiecie jak i tych lubiących wlać sporą dawkę dźwięków do swoich uszu. Inicjator wrocławskiego J Dilla Tribute i innych równie ciekawych imprez tematycznych. W lipcu 2011 jego autorska audycja "Dobrze dziś wyglądasz" pojawiła się na falach wrocławskiego Radia Luz (91.6 fm), którą można usłyszeć w każdy czwartek o 20.00. Inicjator cyklu SoulBowl w warszawskim Powiększeniu. Wraz z Disordered utworzył projekt "Dobry Wieczór" (cykl muzyczny, audycja radiowa). DJ koncertowy składu Roux Spana Beat Trio (link.

SPISEK JEDNEGO
DJ i producent z Wrocławia. Współtwórca fenomenalnego Night Marks Electric Trio. Jego wysiłki producenckie w NMET oraz solo zostały docenione zaproszeniem do Red Bull Music Academy Bass Camp gdzie wraz z m.in. Danielem Drumzem, Kixnarem, Teielte, Zeppy Zepem oraz Mentem XXL doskonalił swoje umiejętności. Utwór "Thundercut" bedący efektem tego wydarzenia został wydany na składance RBMA nakładem wytwórni S1 Warsaw. Współtworzy też wrocławski kolektyw Poppa Fats' Dlghts w skład którego wchodzi również en2ak oraz BRT. Utwór "Ego Trip" który wyprodukował wraz z en2akiem ukazał się na winylu tego drugiego oraz został zremixowany przez m.in. Teielte oraz Lower Entrance. Jego remix utworu Natalii Lubrano "R.E.S.P.E.C.T" był chętnie grany na antenie PR Czwórka jaki oraz Radio Roxy. Obecnie pracuje nad albumem NMET, który ma ukazać się nakładem U Know Me Records w 2013 roku.

Wstęp wolny!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!