Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Koncert FAIR WEATHER FRIENDS

Koncert FAIR WEATHER FRIENDS

reklama
📅 Data: środa, 21 sierpnia 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Temat Rzeka - Plaża przy Moście Poniatowskiego (strona praska) (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Już 22 sierpnia na scenie Tematu wystąpi jeden z najbardziej obiecujących młodych polskich zespołów nowego pokolenia. FAIR WEATHER FRIENDS szturmem zdobywają rodzimą scenę muzyczną i cały czas zaskakują rzeszę oddanych fanów.

Tak jak muzycy zespołu Siła i moc tanecznych rytmów zaklęta w chwytliwe piosenki. Fair Weather Friends potrafią swoimi utworami pogodzić fanów Indie-popu z entuzjastami elektroniki. Nie bez przyczyny zostali okrzyknięci "Nadzieją Roku 2013" przez Radio Roxy, a ich rajd przez najważniejsze festiwale muzyczne: Opener 2012, Coke 2012 i Free Form 2013 jest jedynie początkiem drogi.

Dotychczasowa dyskografia zespołu to EP-ka "Eclectic Pixels" (marzec 2012) oraz multimedialny singiel "Fly By" (marzec 2013) nie wyczerpuje ich repertuaru koncertowego, bo chłopaki ogrywają już nowy materiał, który ukaże się na debiutanckiej płycie wiosną 2014. Muzyka Fair Weather Friends ulega ciągłej ewolucji - pomiędzy nawiązaniami do lat 80 i 70 , soczystego synth-popu, elektronicznymi improwizacjami króluje zaraźliwa melodia.

Teledysk do piosenki "Fortune Player" obejrzało ponad 200 tysięcy osób w serwisie youtube, a przyrost fanów na facebooku jest wprost proporcjonalny do entuzjazmu jaki wywołują ich dźwięki - w sam raz na letnie szaleństwa pod gołym niebem. Obecność wręcz obowiązkowa :)

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę