Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Podróż w Krainę Dźwięku

Podróż w Krainę Dźwięku

reklama
📅 Data: czwartek, 29 sierpnia 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Wola Park (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Wyrusz w niezwykłą „Podróż w Krainę Dźwięku” z Wola Park! - po raz pierwszy w Warszawie!

Fascynujące historie opowiadane dźwiękiem, niezapomniane przygody z melodią, muzyczne odkrywanie dalekich krajów – te i wiele innych atrakcji czekać będzie na uczestników niezwykłej, interaktywnej wystawy „Podróż w Krainę Dźwięku”.

Już od 29 sierpnia, Wola Park zaprasza na wspólną wyprawę do świata muzyki! W niesamowitą „Podróż w Krainę Dźwięku” będzie mógł wyruszyć każdy, bez względu na wiek i upodobania muzyczne. Centrum Handlowe Wola Park zaprasza dużych i małych odkrywców
od 29 sierpnia do 11 września na wspólną wyprawę, która składać się będzie z czterech niecodziennych, fascynujących stacji…

Stacja 01. „Dźwięki na wyciągnięcie ręki”, to niezwykłe, przypominające kostkę Rubika studio dźwiękowe, wewnątrz którego odbywać się będzie słuchowisko muzyczne. W towarzystwie Jacka i Placka wyprawą dowodzić będzie dobrze znany dzieciom… król Julian z filmu „Madagaskar” (Jarosław Boberek)! Bohaterowie zabiorą uczestników w fascynującą podróż do najróżniejszych zakątków świata, aby odnaleźć charakterystyczne dla nich instrumenty muzyczne.

Na Stacji 02. „Filharmonia” na małych i dużych podróżników czekać będzie interaktywna muszla koncertowa wyposażona w osiem prawdziwych instrumentów muzycznych. Stając w wyznaczonych miejscach, uczestnicy wyprawy będą mogli je „ożywić” i stworzyć własną, niepowtarzalną kompozycję!

Na kolejnej Stacji 03. „Instrumentarium” znajdzie się zaopatrzony w niecodzienne instrumenty park muzyczny. To tutaj, podróżnicy będą mogli spróbować swoich sił grając na… organach mechanicznych, dyfuzorze perkusyjnym, gongach, drewnianych i metalowych cymbałach, rurze dźwiękowej czy membranie. Dobra zabawa gwarantowana!

Kolejna zaskakująca Stacja 04. „Cztery Pory Roku Vivaldiego”, umożliwi doświadczenie ponadczasowego utworu Vivaldiego zarówno poprzez zmysł słuchu, jak też oczu i… węchu. Wystarczy wejść do jednej z kapsuł i dać się porwać przygodzie!

Centrum Handlowe Wola Park zapraszana na wspólną, rodzinną, fascynującą „Podróż
w Krainę Dźwięku” w dniach 29 sierpnia – 11 września! Udział w wystawie jest bezpłatny.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: wystawa


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę