Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Jak Tony rysuje komiks o Pradze?

Jak Tony rysuje komiks o Pradze?

reklama
📅 Data: środa, 27 marca 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, TuPraga Dom Kultury, ul. Dąbrowszczaków 2 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Spotkanie z cenionym ilustratorem i twórcą komiksów Tonym Sandovalem, który opowie o tym, jak powstaje komiks i zaprezentuje swój warsztat twórczy. W 2013 roku Tony narysuje komiks dla prażan i o prażanach w ramach projektu Praga Gada, realizowanego przez Fundację Animacja.
Prowadzenie spotkania: Paweł Timofiejuk (Wydawnictwo Timof i Cisi Wspólnicy) oraz Przemysław Olszewski (Fundacja Animacja).

Tony Sandoval – ilustrator i twórca komiksowy. Pochodzi z Meksyku, od lat mieszka w Europie. W trakcie licznych podróży i przeprowadzek (mieszkał w USA, Hiszpanii, Francji, obecnie mieszka w Berlinie) poznał wiele kultur świata. Doskonale komunikuje się z ludźmi, co zjednuje mu wielu czytelników na całym świecie. Tworzy komiksy młodzieżowe i dla dorosłych, z których kilka zostało opublikowanych w Polsce: "Trup i sofa", "Nocturno", "Wybryki Xinophixeroxa" i "Doomboy". We francuskim wydawnictwie Paquet pełni również funkcję dyrektora we własnej serii wydawniczej Calamar. Od lat fascynuje się Polską (a szczególnie twórczością Zdzisława Beksińskiego) i często ją odwiedza.

Marcowe spotkanie jest pierwszym wykładem z cyklu Historia obrazkowa, włączonego w program projektu Praga Gada, realizowanego we współpracy z Fundacją Animacja. Kolejne spotkania w TuPraga Domu Kultury już w kwietniu.
Więcej na link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!