Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Festiwal Kolorów - Pokolorujmy Warszawę :)

Festiwal Kolorów - Pokolorujmy Warszawę :)

reklama
📅 Data: sobota, 07 września 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, SEN PSZCZOŁY, ul. Ząbkowska 27/31 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


7 lipca się udało, więc dlaczego by nie miało się udać 7 września? Razem kolorowo pożegnajmy wakacje! Dołącz do nas i daj się ponieść fali pozytywnej energii!

Co nas wyróżnia? To, że nasze imprezy są DARMOWE :) Nie trzeba kupować żadnych biletów:) Wystarczy przyjść i dobrze się bawić!:)


O co chodzi?

W Indiach Święto Holi zapowiada pożegnanie zimy oraz rozpoczęcie wiosny. Festiwal Kolorów wypełnia tam zawsze atmosfera wiecznej wesołości. Ludzie porzucają wszelkie złości i w ciepłym uścisku wyrzucają w górę drzemiące w ich duszach kolory. W każdym zakątku kraju widać chmury różnobarwnych kolorów!
Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze!

Taki event udało się zorganizować w wielu miejscach na świecie - spróbujmy i my! Flash mob/wydarzenie/spotkanie nazywaj to jak chcesz, tylko przyjdź!


Czym są Kolory?

Kolory Holi to nic innego jak stworzony z naturalnych składników kolorowy puder uzyskany z roślin rosnących w Indiach. Podczas festiwalu wyrzuca się kolory do góry, tworząc ogromną, rozpościerającą się nad tłumem tęczę kolorów! Można je nabyć na allegro lub na amazonie.


PERSIL?

Marka PERSIL została oficjalnym partnerem naszej akcji! :) PERSIL zadba aby w czasie naszych najbliższych eventów nie brakowało kolorów. Jak? Będzie ROZDAWAĆ Wam w prezencie 1000 Kolorowych Proszków Holi! I to zupełnie za darmo! A jakby tego było mało, Persil zatroszczy się również o kolor Waszych ubrań po wydarzeniu. Jak? Wszyscy uczestnicy dostaną w prezencie dwukomorową kapsułkę PERSIL Duo-Caps, która sprawi, że Wasze ubrania cały czas będą zachwycać swoim kolorem!:):):)


O co nam chodzi?

Jesteśmy tylko grupą studentów, która chce zrobić coś szalonego. Nie mamy żadnych funduszy, nie reprezentujemy żadnej firmy. Chcemy pobawić się kolorami:) Pragniemy zorganizować najbardziej kolorowy dzień w historii! Spontaniczne i radosne wydarzenie w formie flash mob, gdzie w umówionym miejscu i o ustalonym czasie wszyscy wyrzucimy w powietrze kolorowy proszek! Dołącz do nas! Daj się ponieść!


Gdzie?

Nasz pomysł spodobał się Fundacji XIX Dzielnicy na Pradze oraz właścicielom klubu Sen Pszczoły. Dzięki ich uprzejmości, nasze wydarzenie odbędzie się na terenie byłej Fabryki Wódki Koneser w Warszawie, przy klubie Sen Pszczoły. Będzie kolorowo, będzie radośnie, będzie tanecznie:) Przybywajcie!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Północ lub w kategoriach: inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę