Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Temat Rzeka : PROJEKT TRÓJZĄB

Temat Rzeka : PROJEKT TRÓJZĄB

reklama
📅 Data: czwartek, 29 sierpnia 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Temat Rzeka - plaża przy Moście Poniatowskiego (strona praska) (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Zimowy poranek. Codzienne rutynowe czynności. Prysznic, parzenie kawy, odpalanie kompa… I tu… pospolite ruszenie… W internecie pojawił się kawałek… Telefony, refleksje, emocje… W konsekwencji, kilka osób rozbawionych poczuciem humoru warszawiaków, tak często goszczących w lecie na deptakach Trójmiasta, gromkim głosem zawyła „NIE MOŻEMY TEGO TAK ZOSTAWIĆ”! Nie ma cwaniaka na warszawiaka?! Zaraz, zaraz. Mamy cwaniaka na warszawiaka!

W ten sposób wykiełkował „ Projekt Trójząb ”. Celowo mówimy „wykiełkował ”, gdyż pomysł odbicia piłeczki stał się na tyle magnetyczny, że przyciągnął do siebie masę kreatywnych ludzi, którzy razem i każdy z osobna, współtworzyli teledysk " Montelansino ". Wspólnymi siłami i chęciami, przekutymi w siłę działania stworzyliśmy ripostę – lekki prztyczek w nos. Naszym zamiarem nie est wywołanie bitwy miast czy prowokacja. To od początku do końca ironiczna, pełna poczucia humoru odpowiedź na zaczepkę - „wojna na poduszki”. A może też inspiracja do poruszenia kolejnych miast? Tego nie wie nikt.

Jedno jest pewne. Widząc zaangażowanie wielu ludzi, którzy włożyli w to bezinteresownie swoją pracę, umysł i emocje poczuliśmy siłę i dumę. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: Każdy kto posiada ogromny ładunek patriotyzmu lokalnego, nie chce się czuć jak wnuk kogoś mało ważnego. W historii Polski zapisali się ludzie, którzy budując Warszawę nie obwieszczali, że są Kaszubami. Łączymy się w idei, rosnącej w naszych sercach, że mamy cwaniakana warszawiaka, a mimo tego spotykamy się na kebabie pod Pałacem Kultury.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę