Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Bezpłatne badanie poziomu tkanki tłuszczowej + spotkanie ze sportowcami

📅 Data: poniedziałek, 02 września 2013

⌚ Godzina rozpoczęcia: 16:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Stacja Mercedes, róg Al. 3 Maja i ul. Kruczkowskiego (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w bezpłatnym badaniu poziomu tkanki tłuszczowej, wraz z pomiarem obwodu poszczególnych partii ciała. Badania przeprowadzą eksperci z Carolina Medical Center. Wyniki takiego badania pozwalają dobrać indywidualny trening spalający tkankę tłuszczową. Oprócz tego za pomocą testów FMS (Functional Movement Screening – narzędzie diagnostyczne do oceny funkcjonalności) będzie można sprawdzić poprawność i efektywność wykonywanych ruchów oraz zidentyfikować słabe punkty, które zbagatelizowane mogą stać się przyczyną problemów zdrowotnych. Testy takie służą do wskazania miejsc, na których należy skoncentrować ćwiczenia usprawniające, jako niezbędne uzupełnienie treningu sportowego.

Jeśli spotkanie okaże się zbyt krótkie aby przebadać wszystkich chętnych, Carolina Medical Center zapewni wszystkim gościom Stacji Mercedes możliwość badania w klinice, na specjalnych warunkach.

O godz. 19.30 w wykładzie podsumowującym i omawiającym badania, Paweł Daroszewski, fizjoterapeuta i trener personalny z Carolina Medical Center doradzi, jak zaradzić urazom nie rezygnując z ulubionej formy aktywności.

O godziny 20.00 zaproszeni goście: Iwona Guzowska – wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu i boksie, posłanka na Sejm RP, Przemysław Miarczyński – mistrz świata i Europy, medalista olimpijski w windsurfingu, Krzysztof Suski – prezes Polskiego Związku Tenisa, oraz Kuba Strzyczkowski – dziennikarz radiowej Trójki, żeglarz, który samotnie przepłynął Atlantyk – porozmawiają o wpływie sportu na naszą kondycję fizyczną i psychiczną oraz o tym, dlaczego nie kochamy dyscyplin, w których jesteśmy dobrzy.


Szczegółowy program dnia:

16:30 Rozstawienie sprzętu Carolina Medical Center, początek badań wytrzymałościowych
17:00 Przyjazd samochodów sportowych – E cabrio, E coupe, SLK.
19:30 Podsumowanie i omówienie badań przez eksperta Carolina Medical Center
20:00 Spotkanie z Iwoną Guzowską, Przemkiem Miarczyńskim, Kubą Strzyczkowskim i Krzysztofem Suskim oraz dyskusja o tym, dlaczego nie kochamy dyscyplin, w których jesteśmy dobrzy.

Wstęp wolny.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę