Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Koncert Elbis Rever

Koncert Elbis Rever

reklama
📅 Data: czwartek, 29 sierpnia 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 21:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Warszawa Powiśle, ul. Kruczkowskiego 3b (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Zapraszamy na koncert Elbis Rever w czwartek 29 sierpnia o 21:00! Elektroniczne, ciężkie bity, pełne zgrzytów ściany dźwięku, pozornie ocierające się o kakofonię hałasy, spontaniczny, transowy taniec kończący się zwykle tarzaniem się po ziemi i rozwrzeszczane wokale wymieszane z melodyjnymi, słodko-naiwnymi przyśpiewki. Wszystko to połączone z przekornym wizerunkiem scenicznym. Oto przepis artystek na dobry występ.

Dziewczyny potrafią zelektryzować nawet najbardziej zblazowaną publikę. Artystki same przyznają, że w ich performance'ach najbardziej liczy się dobra energia. - Nasze głosy są proste, ale nie liczy się tu czystość czy skala, ile pewnego rodzaju żywiołowość. Nie ma w tym wszystkim żadnej filozofii! Jest tylko punk rock!

Jako swoje inspiracje zespół wymienia zarówno Joy Division, Marcela Duchampa, jak również Mariah Carey, Beach Boys, Kraftwerk, Disco Inferno czy Iggy Pop. Teksty zespołu powstają w różnych językach, bo i skład formacji jest międzynarodowy. Janina McCormack przyjechała do Warszawy z Nowego Jorku, żeby studiować na ASP. Alba Burgos pochodzi z Bilbao i do Polski przyjechała na kilka miesięcy w ramach programu Erasmus. Dziewczyny spotkały się na zajęciach z malarstwa. W nagraniach udział brali również Faezeh Araee, Patrick Layley, Natalia Vegas Moreno, Aleksandra McCormack i Karolina Sulich.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę