Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Dziewczyny do mikrofonów! - warsztaty rapowania i spoken word

Dziewczyny do mikrofonów! - warsztaty rapowania i spoken word

reklama
📅 Data: czwartek, 07 stycznia 2016

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Stowarzyszenie Praktyków Kultury Skaryszewska 15 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Nowy rok warto rozpocząć kreatywnie, zatem widzimy się w pierwszy czwartek 2016 roku na kolejnych warsztatach rapowania i spoken word!

Oto kilka informacji o kolejnym prowadzącym:
SKAJSDELIMIT – czyli Mateusz Wilkoń, ur. 1981, raper, freestylowiec, slamer, instruktor warsztatów, dziennikarz radiowy, animator kultury, koodynator oraz autor projektów animacyjnych, magister filologii polskiej, filmoznawstwa.
Jako artysta m.in. autor uznanej za jedną z najlepszych* undergroundowych płyt rapowych w 2012 – „Legendy płynące z tych okolic”, nagranej z reprezentantem Koka Beats Zaginionym, finalista konkursów talentów muzycznych Szlagier dla Warszawy (2014) i Coke Live Fresh Noise (2009), członek najlepszej polskiej formacji freestylowej Freestyle Palace, razem z takimi osobistościami sceny jak Muflon, Flint, Puoć czy Theodor. Finalista turnieju freestylowego WBW w 2013 roku, półfinalista w 2007, autor niezliczonej ilości utworów hip-hopowych. Obecnie pracuje nad dwupłytowym mixtapem „Kicz-Core”.
W latach 2007-2009 prowadził audycję “Odwrócony Leming” w Radiu Aktywnym. W latach 2014-2015. prowadzący audycję Rap Sesja w warszawskim Radiu Kampus 97,1 FM.
Jako animator autor projektu Podkowa Freestyleśna, Bfreenów czy współautor projektu Cięcie’2012 organizowanego przez warszawski MCKiS. Od ponad dwóch lat jest także instruktorem warsztatów, które prowadzi m.in. w ramach projektów Hip-hop For Social Cohesion And Active Citizenship w Hastigs (UK), Włącz Mnie – Sąsiedztwo Międzykulturowe, Dzieciaki i Hip-Hop Przeciw Przemocy na warszawskim Targówku, Festiwal Kultur Świata „Okno na Świat” w Gdańsku czy Festiwal Młodzieży “Bez Granic” w Różanymstoku.
Jest członkiem zarządu Fundacji “Arka” im. Józefa Wilkonia. Jest również autorem publikacji filmoznawczych, np. w „Kwartalniku Filmowym”.

Zapraszamy nietypowo w czwartek 07.01.2016 o 19.00 w lokalu Stowarzyszenia przy ulicy Skaryszewskiej 15 na parterze.

Warsztat dla nowicjuszek i zaawansowanych.
Za darmo i bez ograniczeń wiekowych.

Więcej informacji i ZAPISY:
[email protected]
509 353 128

Warsztaty są realizowane w ramach projektu Akademia Praktykowania Kultury Stowarzyszenia Praktyków Kultury finansowanego z środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Miasta Stołecznego Warszawy.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Północ lub w kategoriach: warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę