Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
reklama
reklama
Konferencja Transformacja energetyczno-klimatyczna na poziomie lokalnym
Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji organizowanej przez Instytut na rzecz Ekorozwoju pt. „Transformacja energetyczno-klimatyczna na poziomie lokalnym", która odbędzie się 24 listopada 2025 r. w Warszawie w HOTELU HETMAN przy ul. Ks. Ignacego Kłopotowskiego 36 w Warszawie (możliwy udział stacjonarny lub online).
Podczas konferencji przedstawiciele instytucji rządowych i samorządowych będą komentować wyniki raportu „Lokalna transformacja energetyczna”, nad którym pracowaliśmy w ostatnich miesiącach w ramach projektu #OZEŚwiadomi” finansowanego ze środków KPO. Raport ma na celu analizę działań polskich samorządów w zakresie transformacji energetyczno-klimatycznej.
Podczas konferencji omówimy sposoby przyspieszenia procesu transformacji, porozmawiamy o jej największych wyzwaniach oraz zaprezentujemy inspirujące przykłady lokalnych inicjatyw z całego kraju.
To wydarzenie będzie dla nas wyjątkowe, ponieważ w tym roku świętujemy 35-lecie Instytutu na rzecz Ekorozwoju. Cieszymy się, że będziemy mogli uczcić ten jubileusz razem z Państwem!
Zdajemy sobie sprawę, że natłok obowiązków może uniemożliwiać uczestnictwo w części konferencji lub panelach merytorycznych. Osoby, które mają ograniczenia czasowe zapraszamy także do uczestnictwa w wybranych częściach wydarzenia i/lub też w wieczornym koktajlu jubileuszowym.
Data: 24 listopada 2025 r.
Miejsce: Warszawa, Hotel Hetman Ks. Ignacego Kłopotowskiego 36, Warszawa 03-717
Zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego >> link (udział stacjonarny lub online).