Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Międzypokoleniowe warsztaty mikołajkowe

Międzypokoleniowe warsztaty mikołajkowe
📅 Data: sobota, 6 grudnia 2025

⌚ Godzina rozpoczęcia: 13:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, MAL, ul. Kajakowa 12b (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️


🎀 Wraz z Stowarzyszenie Zielony Ursynów oraz MAL Kajakowa 12b zapraszamy w 𝙨𝙤𝙗𝙤𝙩𝙚̨, 𝟲 𝙜𝙧𝙪𝙙𝙣𝙞𝙖, o godz. 13.00 na Międzypokoleniowe warsztaty wykonywania ozdób choinkowych.

🎄 Warsztaty tradycyjnych ozdób świątecznych, organizowane są w formule międzypokoleniowej dla seniorów 60+ z wnukami
i dziećmi.

💝 Podczas spotkania wspólnie stworzycie dawne ozdoby choinkowe: łańcuchy z bibuły, aniołki, pawie oczka i inne dekoracje, które od pokoleń zdobiły polskie domy w okresie Bożego Narodzenia.

☃️ Warsztaty to doskonała okazja, by w rodzinnej atmosferze odkryć uroki rękodzieła, poznać tradycje przodków oraz spędzić czas łączący pokolenia.

🔔 Na wydarzenie obowiązują zapisy
☎️ 731-953-595.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach: dla dzieci dla dzieci warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🔍 Szukaj wydarzeń 🔍