Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Spotkanie autorskie z ELIZĄ KĄCKĄ “Wczoraj byłaś zła na zielono”

Spotkanie autorskie z ELIZĄ KĄCKĄ “Wczoraj byłaś zła na zielono”
📅 Data: czwartek, 4 grudnia 2025

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:30

📌 Miejsce: Warszawa - Wawer, Kinokawiarnia Stacja Falenica, ul. Patriotów 44B (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️


Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Elizą Kącką – laureatką Nagrody Literackiej Nike 2025 i Nagrody Czytelników Literackiej Nike 2025!

🗓️ Kiedy: 4 grudnia, 18:30
WSTĘP WOLNY

Porozmawiamy o książce “Wczoraj byłaś zła na zielono” (Wydawnictwo Karakter), która jest poruszającą proza o odmienności, budowaniu relacji pomiędzy matką i córką, oraz o macierzyństwie skonfrontowanym z systemem i oczekiwaniami społecznymi.

Spotkanie poprowadzi Joanna Mikulska.

▶️ Eliza Kącka - pisarka, literaturoznawczyni, krytyczka. Autorka książek prozatorskich: Elizje (2017), po drugiej stronie siebie (2019), Strefa zgniotu (2022), Wczoraj byłaś zła na zielono (2024), książki eseistycznej Idiomy. Eseje (2023) oraz książek akademickich: Stanisław Brzozowski wobec Cypriana Norwida (2012), Lektura jako spotkanie. Brzozowski – tekst – metoda (2017). Sporządziła kilka wyborów poezji (nie tylko najnowszej). Felietonistka i współpracowniczka "Tygodnika Powszechnego". Laureatka Nagrody Literackiej Nike 2025 i Nagrody Nike Czytelników.

-----
Projekt dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Partnerstwo dla książki 2025

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wawer lub w kategoriach: spotkanie
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🔍 Szukaj wydarzeń 🔍