Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
🕺Serdecznie zapraszamy na spotkania dla osób już tańczących salsę przynajmniej na poziomie podstawowym, dające przestrzeń do poćwiczenia tego, co już umiesz albo podpatrzenia czegoś ciekawego u innych (nie mamy instruktorów). Jeśli tańczysz salsę od kilku miesięcy albo chcesz odświeżyć dawne salsowe umiejętności, potrzebujesz przećwiczyć jakieś elementy albo dopracować niektóre ruchy - to będzie coś w sam raz dla Ciebie.
💃Zaczynamy w wolnym rytmie, a na koniec będzie czas, żeby po prostu potańczyć salsę w miłym towarzystwie. Wstęp wolny, nie prowadzimy zapisów!
Do zatańczenia!
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ochota lub w kategoriach:
warsztaty
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie