Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
reklama
reklama
Patrzeć/Zobaczyć | Oprowadzanie dla dorosłych 60+ | „Obraz w ruchu”
Patrzeć/Zobaczyć. Oprowadzanie dla dorosłych 60+ po wystawie „Obraz w ruchu”
Spotkanie składać się będzie z dwóch części: oprowadzania Marii Kosińskiej po wystawie „Obraz w ruchu” oraz części wykładowej prowadzonej przez Barbarę Dąbrowską.
📍 Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki
🎫 wstęp wolny, obowiązują zapisy >> link
🗓️ 19.12 piątek, godz. 12:15
prowadzenie: Barbara Dąbrowska oraz Maria Kosińska
Barbara Dąbrowska — historyczka sztuki, edukatorka, wieloletnia kierowniczka działu edukacji Zachęty. Od 2008 roku, po przejściu na emeryturę, prowadzi cykl spotkań o sztuce współczesnej „Patrzeć/zobaczyć” dedykowany dorosłym w wieku 60+.
Maria Kosińska — historyczka sztuki, edukatorka. Od 2008 roku wraz z Barbarą Dąbrowską prowadzi cykl spotkań o sztuce współczesnej „Patrzeć/Zobaczyć”.
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach:
wystawawystawa
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie