Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Warsztaty robienia fletów z marchewek

Warsztaty robienia fletów z marchewek
📅 Data: środa, 10 grudnia 2025

⌚ Godzina rozpoczęcia: 17:15

📌 Miejsce: Warszawa - Praga-Północ, ul. Markowska 16 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️


Warzywa, na których można grać?
Jeszcze jak!

Serdecznie zapraszamy na otwarte warsztaty tworzenia FLETÓW Z MARCHEWEK. W ramach tego warsztatu wykonacie samodzielnie (pod kierownictwem prowadzącego) w pełni grający instrument z tego pełnego karotenu warzywa.
Cały proces trwa do 30 min., dlatego warsztat będzie podzielony na cztery identyczne, półgodzinne bloki. Grupy są maksymalnie 10 osobowe, dlatego kto pierwszy ten lepszy, a spóźnialscy dołączą do grupy z kolejnego bloku.

17:15 - 17:45 - 1 blok
17:45 - 18:15 - 2 blok
18:15 - 18:45 - 3 blok
18:45 - 19:15 - 4 blok

Na miejscu będą dla Was dostępne wszystkie potrzebne materiały, dlatego jedyne co MUSICIE WZIĄĆ to UBRANIA KTÓRE MOGĄ SIĘ POBRUDZIĆ.
Będziemy korzystać z wiertarek ręcznych i noży do tapet, dlatego młodsze osoby powinny posługiwać się tymi narzędziami pod opieką dorosłych 🙂

WARSZTATY SĄ DARMOWE

Informacje o prowadzącym:
Jakub „Cukier” Podskarbi - lutnik, muzyk, realizator dźwięku. Na codzień działa w takich zespołach jak Furda i Sumana. Zajmuje się budową i grą na tradycyjnym polskim instrumencie suce biłgorajskiej.

⏰ Kiedy: 10.12.2025 - 17:15 - 19:15 ⏰
🧭 Gdzie: MAL Synergia - ul. Markowska 16 (1 piętro) 🧭

Wydarzenie realizowane w ramach projektu Stacja Integracja - program aktywizacji i wzmocnienia MAL, finansowanego ze środków m.st. Warszawy.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga-Północ lub w kategoriach: warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę