Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
reklama
reklama
"Królowa Magnolii" Marty Dobrzyńskiej - spotkanie autorskie
W najbliższą środę (10 grudnia) o 18:30 na Freta 10 u Dominikanów w sali bł. Czesława premiera finałowej trzeciej części trylogii "Królowa Magnolii" Marty Dobrzyńskiej.
W sprzedaży będą także pozostałe tomy oraz najlepszy wybór perełek chrześcijańskiej literatury duchowej.
Spotkanie uświetni kasa fiskalna księgarni @Tarabuk, dzięki czemu legalnie będzie można nabyć w/w książki.
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach:
spotkanie
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie